وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین
کانال تلگرامی آوای فامنین
بازی قیام مختار

آخرین اخبار

مطالب سیاست

فرماندار فامنین :
ستاد بزرگداشت سی و سومین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) با حضور مسئولین شهرستان برگزار شد.
فوری
وزیر کشور: در مجموع ۲۸ میلیون و ۹۳۳ هزار و ۴ نفر در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کردند.
جشن تکلیف رای اولی ها
جشن تکلیف
جشن تکلیف سیاسی رای اولی ها با حضور رای اولی ها.
نشست بصیرتی
برگزاری نشست بصیرتی در مسجد امام حسین فامنین.
بازدید فرماندار
فرماندار فامنین به همراه كارشناسان و مسئولین کمیته های فرمانداري از ستاد انتخابات بخش پیشخور بازديد نمود.
فرماندار شهرستان فامنین:
فرماندار فامنین با اشاره به اینکه در این شهرستان تعداد 54 روستا واجد شرایط برگزاری انتخابات شورا می باشند در این روستاها جمعاً 289 نفر ثبت نام کرده اند.
رهبر معظم انقلاب در ارتباط تصویری با اجلاس آموزش و پرورش
رهبر معظم انقلاب فرمودند: از ملت عزیز ایران تشکر میکنم به خاطر حسن رفتارشان در دهه‌ی عاشورا که واقعاً امسال را به عنوان یک پدیده در تاریخ کشور ماندگار کرد.
سرلشکر باقری با تمجید از فعالیت های صورت گرفته در حوزه فضای مجازی، گفت: خدمات صورت گرفته در آموزش نیروهای بسیجی، در موضوع فضای مجازی، اقدامات گروه های جهادی، محرومیت زدایی، پیشرفت های علمی در رشته های مختلف، اقدامات فرهنگی و امنیتی، سازماندهی گردان های بسیجی برای انواع نبردهای محتمل و همچنین ماموریت های امداد ودرمان در حوادث طبیعی کشور در این نمایشگاه ارائه شد که کارهای ارزشمند و پیشرفت های خوبی مشاهده شد.
در توییتر منتشر شد؛
رییس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری در توییتر خود توضیحاتی درباره سخنان اخیر رئیس جمهور مبنی بر توجه به اصل 59 قانون اساسی نوشت.
جنگنده های ائتلاف بین المللی به اصطلاح ضد داعش به سرکردگی آمریکا در جنایتی جدید و هولناک در حومه «دیرالزور» ۳۸ غیرنظامی از جمله ۲۰ زن و کودک را به خاک و خون کشیدند.
معاون اول رییس جمهور:
معاون اول رییس جمهور ابراز امیدواری کرد، پروژه آزاد راه شهید همت ـ کرج ظرف چند ماه آینده تکمیل و در اختیار مردم قرار گیرد.
آیت‌الله هاشمی شاهرودی:
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دشمنان مشکلات اقتصادی کشورمان را برای اعمال فشار و جلوگیری از پیشرفت‌های ملت ایران مورد سوء استفاده قرار می‌دهند که باید همه مسئولان برای حل این مشکلات و گرفتاری‌های معیشتی مردم اقدام عاجل کنند.

صفحه‌ها