وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین
کانال تلگرامی آوای فامنین
بازی قیام مختار

آخرین اخبار

مطالب سیاست

جواد روحی به چه علت در زندان بود؟
جواد روحی، در ساماندهی اغتشاشات سال گذشته در شهرستان نوشهر حضور داشته و به عنوان لیدر در جمعیت اغتشاشگران ایفای نقش کرده بود.
رونمایی از پهپاد مهاجر ۱۰ با قابلیت ۲۴ ساعت پرواز مداوم و شعاع عملیاتی ۲ هزار کیلومتری
معاون سابق اقتصادی بانک مرکزی: همتی در سال ۹۹ در زمان کرونا درخواست یک وام ۵میلیارد دلاری در قالب ابزار تامین مالی سریع از صندوق بین المللی پول کرد که حتی نتوانست یک سنت از آن را بگیرد.
نماینده مردم ملایر در مجلس خبر داد:
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: قیمت و بهینه‌سازی مهمترین چالش‌های انرژی برق، گاز و سوخت است که در بحث بهینه‌سازی ضعف مدیریت وجود دارد.
دکتر حسن کربلایی در یادداشتی نوشت:
رسانه نظام دینی، نظام اسلامی، رسانه انقلاب اسلامی مردم ایران، رسانه ملّی و در این رسانه آیا جز ایرانیان باورمند به دین الهی اسلام و پایبندان و وفاداران انقلاب اسلامی و دغدغه‌مندان انقلابی می‌توانند چرخ رسانه‌ای حاکمیتی و اسلامی و انقلابی را بچرخانند؟!
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان :
حضور در بین مدیران شهرستانی و استانی برای من مهم است/ منطقه اقتصادی جهان آباد طلا است و وجب به وجب آن ارزش دارد/ اتوبان و راه آهن که در شهرستان فامنین ساخته شده باعث پیشرفت این منطقه خواهد شد/ پتروشیمی ابن سینا ۲۰ هزار میلیارد تومان از صندوق توسعه ملی وام گرفته و خاکبرداری این پروژه در ۲۱ مرداد ماه و ۲۶ شهریور کار اجرایی آن آغاز خواهد شد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا:
ساری-حجت الاسلام رعایتی با بیان اینکه برخی‌ها ظاهر دین دارند، اما محتوای دین را رها کردند، اضافه کرد: شمر در ظاهر دیندار و در باطن بی دین بود.
ظاهرا ماموریت جدیدی که برای حجاب استایل ها از طرف سرویس های جاسوسی صهیون تعریف شده ،آلوده کردن خانه های مسلمانان به نجاسات هست. سگ در احکام دینی ما جزو نجاسات محسوب می‌شود.
وزارت اطلاعات همچنان‌که قبلاً نیز اعلام کرده است، حق خود را در تعقیب تروریست‌های نیابتی در فراسوی مرز‌های کشور، محفوظ دانسته و اقدامات مقتضی علیه حامیان تروریسم را همچنان در دستور کار خود خواهد داشت.
این درحالی است که ارزش صادرات جهانی خاویار ۶۰۳ میلیون دلار است. به عبارتی، سهم ایران از این بازار نزدیک به نیم درصد است. این مقدار صادرات کشورمان را در رتبه ۲۶ جهان قرار می‌دهد.
ولی‌امر مسلمین حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی) در پیامی جسارت به ساحت مقدس قرآن مجید در سوئد را حادثه‌ای تلخ، توطئه‌آمیز و خطرآفرین خواندند و تأکید کردند که «اشد مجازات برای عامل این جنایت، مورد اتفاق همه علمای اسلام است.»
امام جمعه فامنین:
حضرت سید الشهدا و یاران باوفای آنحضرت با اقامه نماز در اول وقت حق الله را رعایت کردند و حضرت فرمودند اگر در بین ما کسی بدهکار است سپاه را ترک کند.
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، با بیان اینکه در حال طراحی هستیم که در زمان مناسب و براساس برنامه‌ای که با کشور مصر تنظیم می‌کنیم، شاهد ارتقاء روابط دو کشور باشیم، تاکید کرد: ما هیچ‌گونه محدودیتی برای توسعه همه‌جانبه روابط با مصر نداریم و از توسعه روابط با مصر استقبال می‌کنیم.
گردشگران برخی کشورها از جمله جمهوری اسلامی ایران می توانند در کمتر از یک هفته روادید (ویزا) الکترونیکی روسیه را دریافت کنند.
راه پیمایی
مردم ولایتمدار شهرستان فامنین بعد از اقامه نماز جمعه با برگزاری تجمع و راهپیمایی، اهانت به قرآن مجید را محکوم کردند.

صفحه‌ها