بازی قیام مختار
کانال تلگرامی آوای فامنین

آخرین اخبار

مطالب سیاست

فوری
وزیر کشور: در مجموع ۲۸ میلیون و ۹۳۳ هزار و ۴ نفر در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کردند.
جشن تکلیف رای اولی ها
جشن تکلیف
جشن تکلیف سیاسی رای اولی ها با حضور رای اولی ها.
نشست بصیرتی
برگزاری نشست بصیرتی در مسجد امام حسین فامنین.
بازدید فرماندار
فرماندار فامنین به همراه كارشناسان و مسئولین کمیته های فرمانداري از ستاد انتخابات بخش پیشخور بازديد نمود.
فرماندار شهرستان فامنین:
فرماندار فامنین با اشاره به اینکه در این شهرستان تعداد 54 روستا واجد شرایط برگزاری انتخابات شورا می باشند در این روستاها جمعاً 289 نفر ثبت نام کرده اند.
رهبر معظم انقلاب در ارتباط تصویری با اجلاس آموزش و پرورش
رهبر معظم انقلاب فرمودند: از ملت عزیز ایران تشکر میکنم به خاطر حسن رفتارشان در دهه‌ی عاشورا که واقعاً امسال را به عنوان یک پدیده در تاریخ کشور ماندگار کرد.
سرلشکر باقری با تمجید از فعالیت های صورت گرفته در حوزه فضای مجازی، گفت: خدمات صورت گرفته در آموزش نیروهای بسیجی، در موضوع فضای مجازی، اقدامات گروه های جهادی، محرومیت زدایی، پیشرفت های علمی در رشته های مختلف، اقدامات فرهنگی و امنیتی، سازماندهی گردان های بسیجی برای انواع نبردهای محتمل و همچنین ماموریت های امداد ودرمان در حوادث طبیعی کشور در این نمایشگاه ارائه شد که کارهای ارزشمند و پیشرفت های خوبی مشاهده شد.
اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل خطاب به دادستان کشور اعلام کرد: پیرامون رانت 650 میلیون یورویی‎ پیش از آنکه جریان دانشجویی مستقیما به مسئله ورود کند؛ خود پاسخ این پرسش های مبهم را بدهید.
وزرای امور خارجه روسیه و ایران روز چهارشنبه در گفت‌وگویی تلفنی از آغاز اجرای توافقات هسته‌ای ژنو ابراز رضایت کرده و در عین حال روند توسعه همکاری‌های تجاری-بازرگانی بین دو کشور را مورد بررسی قرار دادند.
توسعه نیافتگی ما مسخ شدگی علمی ماست. توسعه نیافتگی ما مسأله نیافتن و مسأله نداشتن قشر جویای دانش و فرهیخته ماست.
تاخیر طولانی مدت مسئولین شورای سیاستگزاری ائمه جمعه استان همدان در انتخاب و معرفی امام جمعه جدید شهر قهاوند ، موجب اخلال در برگزاری و کاهش اقبال عمومی به این فریضه عبادی سیاسی گردیده است.
مهدی هاشمی از پاسخ به این سوال که گفته می شود شما در وزارت نفت دفتر دارید و آن جا مستقر هستید درست است یا نه؟! امتناع کرد و تنها لبخندی زد و گفت: خداحافظ.
فرماندار شهرستان همدان جذب سرمایه‌گذاران فرا استانی را از نکات مهم و مورد توجه برای عمران و آبادانی شهر همدان دانست و بر آماده‌سازی بسترهای مناسب سرمایه‌گذاری در استان تاکید کرد.
اعتراض نمازگزاران به اظهارات وندی شرمن معاون وزیر خارجه امریکا.

صفحه‌ها