نمایش 1 - 10 از 435
مانور عقاب طلایی در منطقه وسیعی از شهرستان شرفلی کوچ حیصار استان آنکارا گرفته تا دریای مدیترانه برگزار می شود.
دشمنان ایران اسلامی عمق فرمایشات مقام معظم رهبری را در مورد نرخ رشد جمعیتی سریعا دریافت کرده و در تلاشی بی سابقه بر بی اثرکردن این سیاست برآمده اند.
آزمون ورودی به حوزه‌های علمیه در سال تحصیلی 94 - 93 روز 29 فروردین ماه برگزار می‌شود.
مهندس بیرانوند:
ما ناچاریم از این‌که برای رفتن به جلو نقشه داشته باشیم و آن نقشه را هم ما معتقدیم نمی‌توانیم از غربی‌ها بگیریم. چون آن نقشه‌ای که آنها دارند خودشان را هم به بیراهه برده است.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متهمان کرسنت به مجلس نیامدند، گفت که هفته آینده گزارش نهایی مربوط به قراردادهای نفتی به خانه ملت ارائه خواهد شد.
رئیس دیوان عدالت اداری
رئیس دیوان عدالت اداری گفت: اولویت ما در سال ۹۳ کاهش شکایت از دستگاه‌های اجرایی و ورود پرونده‌ها به دیوان عدالت اداری است.
معاون عمرانی فرماندار همدان ضمن تشریح روند ثبت نام فاز دوم هدفمندی در همدان گفت: در حال حاضر 191 هزار خانوار در شهرستان همدان وجود دارد که 163 هزار خانوار از این تعداد در سطح شهرهای همدان، مریانج، جورقان و قهاوند قرار دارند.
مردادماه سال گذشته پرونده قتل زنی 28 ساله در بهارستان به پلیس آگاهی ارجاع داده شد. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد، عامل جنایت، قربانی خود را خفه کرده است.
ˈعلی مطهریˈ نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در تذکری به اظهارات ˈمهدی کوچک زادهˈ دیگر نماینده تهران درباره آزادی مرزبانان که به نقش مسوولان امنیتی و نظامی در این زمینه اشاره کرده بود پاسخ داد و گفت که نقش برخی علمای اهل سنت را نباید فراموش کرد.
معاون برنامه‌ریزی سازمان هدفمندی یارانه‌ها با بیان اینکه حساب‌های بانکی، یکی از پایگاه‌های اطلاعاتی سازمان برای راستی‌آزمایی است، از ممنوعیت دو گروه برای ثبت‌نام دریافت یارانه نقدی خبر داد.

صفحه‌ها