نمایش 1 - 10 از 766
رتبه اول کنکور ریاضی فیزیک:
مدیر کل پزشک قانونی استان خبر داد:
مدیر کل پزشک قانونی استان همدان ازافزایش ۲۷درصدی سوء مصرف مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
مدیر کل انتقال خون همدان:
مدیر کل انتقال خون همدان با تاکید بر اینکه تمام خون هایی که به مراکز بیمارستانی توزیع می شود از بین اهدا کنندگان با سابقه است خاطر نشان کرد:شاخص اهداء کنندگان مستمر خون با اجرای طرح حذف اهداء کنندگان بار اول از ۵۰ درصد در سال گذشته به ۶۳/۵افزایش یافته است.
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:
یک کارشناس مسائل سیاسی عملکرد دولت را تاکنون در تغییرات کابینه تک جناحی خواند و افزود: رئیس جمهور در ظاهر میخواهد بگوید که با رهبری و جریانهای ارزشی هم مشورت کرده ایم، مسلما این مشورت جنبه تبلیغات برای آینده را دارد و آن چیزی که عمل خواهد شد تک جناحی خواهد بود.
قطره قطره خیر تو عاطفه ها را جاری خواهد کرد
مدیر موسسه خیریه آبشار عاطفه ها نمایندگی فامنین:
مدیر موسسه خیریه آبشار عاطفه ها (نمایندگی فامنین) گفت: با استعانت از خداوند جلیل و با عنایت حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام نمایندگی مرکز خیریه آبشار عاطفه ها در فامنین از روز میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی علیه السلام با مجوز رسمی استانداری و فرمانداری فعالیت خود را آغاز نمود.
نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه کبودراهنگ:
نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه کبودراهنگ گفت:کسانی که در شب قدر توفیق شب زنده داری می یابندمورد رحمت خاص خداوند قرار خواهند گرفت.
گفتگویی با خالق اثر هنری تابلوی ضربت خوردن امام علی(ع)؛
تابلوی ضربت خوردن امام علی (ع) اثر یوسف عبدی نژاد نقاش و هنرمند شهر بهار می باشد که این روزها در شبکه های اجتماعی و سایت های خبری تصویر آن را زیاد می بینیم.
فرمانده انتظامي شهرستان تويسرکان از دستگيري اعضاء باند 4 نفره سارقان حرفه اي احشام و منهدم شدن آن در اين شهرستان خبر داد.
در گفتگویی با دبیر هیأت رئیسه مجلس؛
دبیر هیأت رئیسه مجلس با محکوم کردن حادثه تروریستی تیراندازی در مجلس و حرم مطهر امام(ره)، گفت: امنیت کشور ایران برای دشمن همچون درد بی‌درمانی است که آنان را آزاار می‌دهد و همیشه در تب و تاب آنند این کشور را به سمت ناامنی ببرند و صد البته کورخوانده اند.

صفحه‌ها