نمایش 1 - 10 از 773
محمد هاشمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما:
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه بوعلی با اشاره به صحبت های ترامپ رئیس جمهور ایالت متحده آمریکا گفت : فکر میکنم دولت محترم وهمفکران ایشان باید این عبرت را برای همیشه گرفته باشند که هر شخصی با ادبیات متفاوت در راس ساختار استکباری رژیم ایالت متحده قرار بگیرد عداوت آنها علیه انقلاب اسلامی متوقف نخواهد شد.
در گفتگو با یک دکتر روانشناس کودک مطرح شد:
یک دکتر روانشناس کودک اظهار داشت: مشکل والدین امروزی نقص در مهارت های فرزند پروری است. بسیاری از والدین گمان می کنند با به دنیا آوردن فرزند مهارت فرزند فرزند پروری را نیز کسب می کنند و هیچ گاه برای آموزش فرزند پروری وقت صرف نمی کنند.
رئیس اداره راه و شهرسازی ملایر:
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان ملایر گفت: با پیگیری ها و انجام اقدامات موثر فاز یک مجموعه مسکن مهر «دژچنار» در اوایل سال 97 تحویل متقاضیان می شود.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه حرف های ترامپ شانتاژ تبلیغاتی بدون هیچ گونه بار حقوفی بود، گفت: ترامپ قابل کنترل نیست و حیت مشاوران هم با ده ها جلسه و آموزش نتوانستند او را راهنمایی کنند و با وجودی که برای او جمع بندی را هم نوشتند، رییس جمهور امریکا هنگام سخنرانی همچون یک کاواره چی شعار داد و همچون یک رقصاص رقصید.
قرآن و عترت دو ثقل گران بها و دو میراث پیامبر که ضامن هدایت بشر است بر مساله فرزند آوری و فرزند خواهی تاکید های فراوانی کرده است و فرزند صالح را نور چشم و مایه خیر و برکت می داند .امام صادق(ع)می فرمایند:"همانا خداوند به بنده به سبب محبت شدید او به فرزندش رحم می کند."
شهردار جدید همدان:
شهردار جدید همدان در گفت و گو با نافع اظهار داشت: برای توسعه شهر نیاز به برنامه است، برای تدوین برنامه جامع و کامل نیاز به اسناد بالادستی است.
استاد حوزه و دانشگاه:
استاد حوزه و دانشگاه گفت: شهید ایت الله مدنی به علت روحیه شجاعی که دربین همگان معروف بوده نقش محوری در پیروزی انقلاب داشته و در واقع از افراد شاخص و انسجام بخش به نیروهای انقلابی در همدان بودند.
رتبه اول کنکور ریاضی فیزیک:
مدیر کل پزشک قانونی استان خبر داد:
مدیر کل پزشک قانونی استان همدان ازافزایش ۲۷درصدی سوء مصرف مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
مدیر کل انتقال خون همدان:
مدیر کل انتقال خون همدان با تاکید بر اینکه تمام خون هایی که به مراکز بیمارستانی توزیع می شود از بین اهدا کنندگان با سابقه است خاطر نشان کرد:شاخص اهداء کنندگان مستمر خون با اجرای طرح حذف اهداء کنندگان بار اول از ۵۰ درصد در سال گذشته به ۶۳/۵افزایش یافته است.

صفحه‌ها