نمایش 1 - 10 از 440
سردبیر هفته نامه صبح صادق گفت: دشمن پس از آزمودن صحنه های مختلف جنگ نظامی، امنیتی، اقتصادی، سیاسی، جنگ ترکیبی یا هیبریدی را طراحی کرده تا از همه عوامل برای ضربه زدن به ملت بزرگ ایران استفاده کند.
ک کارشناس گردشگری در همدان به بررسی ابعاد مختلف رویداد «همدان 2018» و تأثیر آن برای جذب گردشگران پرداخت.
رتبه اول کنکور ریاضی فیزیک:
برگزاری مسابقات انتخابی برترین های تیم پینک پنک در فامنین
مسئول هیئت پینک پنگ
مسئول هیئت پینک پنگ شهرستان فامنین، گفت: به مناسبت هفته تربیت بدنی مسابقات انتخابی شهرستان از شنبه آغاز و تا پایان هفته ادامه خواهد داشت.
رئیس جمهور گفت: دولت می‌خواهد که نیروهای مسلح بر قلوب مردم حاکم باشند و جایگاه منزلتی‌شان و همچنین قدرت‌شان چه به لحاظ تجهیز به ایمان و چه از نظر تجهیز به انواع سلاح روز به روز بالاتر باشد؛ البته که از نظر ایمان در رتبه اول هستند.
مانور عقاب طلایی در منطقه وسیعی از شهرستان شرفلی کوچ حیصار استان آنکارا گرفته تا دریای مدیترانه برگزار می شود.
دشمنان ایران اسلامی عمق فرمایشات مقام معظم رهبری را در مورد نرخ رشد جمعیتی سریعا دریافت کرده و در تلاشی بی سابقه بر بی اثرکردن این سیاست برآمده اند.
آزمون ورودی به حوزه‌های علمیه در سال تحصیلی 94 - 93 روز 29 فروردین ماه برگزار می‌شود.
مهندس بیرانوند:
ما ناچاریم از این‌که برای رفتن به جلو نقشه داشته باشیم و آن نقشه را هم ما معتقدیم نمی‌توانیم از غربی‌ها بگیریم. چون آن نقشه‌ای که آنها دارند خودشان را هم به بیراهه برده است.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متهمان کرسنت به مجلس نیامدند، گفت که هفته آینده گزارش نهایی مربوط به قراردادهای نفتی به خانه ملت ارائه خواهد شد.

صفحه‌ها