نمایش 1 - 10 از 431
یادداشت:
تقابل بین رژیم صهیونیستی و ایران تقابل ایدلوژیک نیست تقابل بین خوبیها و بدیهاست
میزان کشندگی سرطان معده همچنان بالا است و  ۱۲%  کل مرگ و میرها در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه جهان مربوط به این بیماری است.
معاون سابق شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی:
نایب رئیس سابق شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در یادداشتی در صفحه ایکس(توییتر) خود با بررسی ابعاد مختلف وجود ضعف در رژیم صهیونیستی، به ناتوانی این رژیم در برابر ایران اذعان کرد.
هفته‌نامه اکونومیست منتشر کرد:
بیش از ۲۰ سال از زمانی که فیس‌بوک متولد شد و دنیای جدیدی را خلق کرد، گذشت؛ اما حالا پس از ۲۰ سال از فراگیر شدن شبکه‌های اجتماعی، آن‌ها دستخوش دگرگونی عمیقی شده‌اند که کمتر مورد توجه قرار گرفته است.
نام سرداران شهید اخیر سپاه در سوریه را با هم دوباره بخوانیم، شهید سید رضی، شهید محمد رضا زاهدی، محمدهادی حاجی رحیمی و ... . اینها به راستی چه کسانی هستند؟
حمله به ‌«پوریا زراعتی⁩»؛ ‏خودزنی به دستور حامیان مالی اینترنشنال یا جنگ قدرت ضد انقلاب‌های لندن‌نشین؟
صدای اسرائیل، این‌بار از انصاف نیوز؛
رسانه اصلاح طلب انصاف نیوز ، در یادداشتی با تیتر «گناه استر و مردخای چیست» تلاش کرده است تا با ادبیاتی نزدیک به رسانه‌های اصلی رژیم جعلی و حرامزاده صهیونیستی، حرکت خودجوش و مردمی همدانی‌ها در ساعات پایانی پنجم فروردین امسال را محکوم کند.
دیدگاه های سیاسی این کشور به ایران و جبهه مقاومت و شخص رهبری نزدیک بود.
دنیا در سال قبل از ۱۴۰۱ و بعد ۱۴۰۱ آن متفاوت بوده است؟ رهبر معظم انقلاب در دیدار با مداحان اشاره به این داشتند که در دل یک پیچ تاریخی مهم در حال حرکت هستیم، دنیا در حال تغییر بزرگ و اساسی بوده و ما باید به این تغییرات آگاه و مسلط باشیم.
رهبر معظم انقلاب در دیدار مردم تبریز با تأکید بر موضوع استمرار انقلاب اسلامی، حرکت انقلابی بر اساس سیره امام راحل را یکی از مهم‌ترین موضوعات جذاب برای امروز و فردای کشور دانستند.

صفحه‌ها