نمایش 1 - 10 از 391
انتقال نیروی نامناسبی که از زمین به بدن وارد می‌شود و علت آن وجود کفش نامناسب است ، اعمال فشار و ایجاد خستگی در عضلات مفاصل بالایی بدن کرده و می‌تواند کمر درد ایجاد کند.
آخرین آماری که در سال ۱۳۹۹ بیرون آمده است نشان می‌دهد بیشترین تعداد خودکشی در کرمانشاه، ایلام، کهگیلویه و لرستان و بعد همدان بوده است.
اکونومیست نوشت:سیاست‌ اغلب با تبلیغات دنبال می‌شود، در حالی که به انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا نزدیک می‌شویم، موضوع جدیدی باعث نگرانی شده‌است، هوش مصنوعی!
دکتر حسن کربلایی در یادداشتی نوشت:
رسانه نظام دینی، نظام اسلامی، رسانه انقلاب اسلامی مردم ایران، رسانه ملّی و در این رسانه آیا جز ایرانیان باورمند به دین الهی اسلام و پایبندان و وفاداران انقلاب اسلامی و دغدغه‌مندان انقلابی می‌توانند چرخ رسانه‌ای حاکمیتی و اسلامی و انقلابی را بچرخانند؟!
فرد تروریست با سلاح کلاشی که در دست داشت به سمت مردم حمله می‌کرد، پشت سرش دویدم به او حمله کردم و او را روی زمین انداختم تا زمانی که نیرو‌های عملیاتی رسیدند.
امروزه یکی از ساده‌ترین راه‌های سپری کردن اوقات فراغت، گشت‌وگذارهای اینترنتی است.
مناسبت ها:
در روز شنبه 21 تيرماه 1314، در مسجد گوهرشاد، شعارهاي ضد سلطنت و ضد حجاب زدايي داده شد و مسجد، يكپارچه سرود مقاومت سر مي‏داد که به دستور رضاخان به اجتماع آنان يورش برده و در كشتاري خونين و وحشيانه بين 2 تا 5 هزار نفر را كشتند.
یازدهم ژوئیه روز جهانی جمعیت نامیده شده است. روزی که از سال ۱۹۸۹ وارد تقویم شد تا جهان، عواقب رشد بی‌رویه جمعیت را از یاد نبرد. این تاریخ یادآور یازدهم ژوئیه ۱۹۸۷ است که در آن جمعیت جهان از مرز ۵ میلیارد گذشت.
امام رضا علیه‌السلام: هرکس در این روز به چهره‌ی برادر مؤمنش تبسّم کند، خداوند در روز قیامت به او نظر رحمت کند، و هزار حاجت او را برآورده کرده و قصری از درّ سفید در بهشت برای او بنا کند و چهرۀ او را نورانی سازد.

صفحه‌ها