نمایش 1 - 10 از 377
اعضای اقلیت روما در برخی مناطق اروپا مجبورند پیوسته در هراس از یورش ‌یا حملات خشونت‌بار به سر برند.
یک پیرمرد 70 ساله همواره در تمامی مراسمات تشییع و ترحیم شرکت می‌کند و در دفترچه کوچک خود نام متوفی و تاریخ فوت او را می‌نویسد.
به تازگی اچ‌تی‌سی از جدیدترین پرچم‌دار خود با نام تجاری M8 پرده برداشت، تلفنی که در مقایسه با نسلی قبلی خود یعنی اچ‌تی‌سی وان M7 از لحاظ طراحی و عملکرد پیشرفت قابل توجهی داشته است.
همسر شهیدعلیمحمدی با بیان اینکه علم قدرت است و کشورهای صاحب علم نمی‌خواهند ما به علم و قدرت برسیم، گفت: شاید اگر از دانشمندان هسته‌ای به خوبی مراقبت می‌کردیم ترور دانشمندان رخ نمی‌داد.
برخی ابهامات و عدم شفافیت‌ها باعث شده است تا بسیاری از کسانی که به‌طور بالقوه آمادگی انصراف از دریافت یارانه را داشتند دست‌کم در تصمیم خود مردد بمانند.
پررنگ کردن نقش اقلیت‌های مذهبی در آزادسازی مرزبانان در حالی فرضیه «حمایت از اقلیت‌ها با اهداف سیاسی‌» را تقویت می‌کند که این سیاست غیرمتوازن بر امنیت‌ ملی کشورمان نیز سایه افکنده است.
عضو جمعیت ایثارگران با بیان اینکه همه دولت‌های گذشته با سهل‌انگاری درباره فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر عمل کرده‌اند گفت: اجرای لایحه عفاف و حجاب می‌تواند نقش عمده‌ای در گسترش این فرهنگ داشته باشد.
رئیس سازمان سینمایی از منتفی شدن بحث دوسالانه شدن جشنواره کودک و عدم تاثیربخشی واگذاری مدیریت 27 سینمای جدید به مدیریت اکران در سینما خبر داد.
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: امروز یک طرح دو فوریتی در راستای تحقق سیاست‌های افزایش جمعیت در مجلس شورای اسلامی مطرح می‌شود که در صورت تصویب، قانون تنظیم جمعیت سال ۷۲ کان لم یکن می‌شود.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی از اختلاف نظر مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهور و حداد عادل رئیس فراکسیون اصولگرایان در صدور بیانیه علیه اتحادیه اروپا خبر داد.

صفحه‌ها