نمایش 1 - 10 از 602
یک کارشناس مسائل سیاسی:
یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: رئیس‌جمهور منتخب باید با عبور از التهابات دوران انتخاباتی، به فکر ارائه برنامه و ترمیم کابینه پیر و سالخورده‌ برای مدیریت کشور باشد نه اینکه با انواع ادبیات احساسی تنور هیجانی را گرم نگه دارد.
تحلیل اسپوتنیک روسیه از حمله موشکی سپاه به تروریست ها:
یک خبرگزاری روس در پی حملات موشکی سپاه، در یادداشتی نوشت: سیلی را داعش خورد تا صدایش را دیگران بشنوند.
مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان همدان خبر داد
مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان همدان از آبرسانی سیار به 23 روستای استان همدان خبر داد و گفت: از 19 مجتمع آبرسانی در حال احداث در استان همدان، کار اجرایی هفت مورد به پایان رسیده است.
امروزه با گسترش شبکه های اجتماعی و همه گیر شدن استفاده از اینترنت در گوشی های همراه عموم مردم دسترسی بیشتری به اینترنت داشته و راحتتر می توانند از این طریق به کسب اطلاعات بپردازند.
سنت حسنه افطاری دادن در ماه مبارک رمضان در جامعه بسیار پر رنگ است و همه روزه داران در اجرای آن می کوشند اما باید از خود بپرسیم در این افطاری ها افراد فقیری که قوم و خویشی ندارند چقدر سهم دارند؟
امروز داعش به منافقين پیوست شهدای ترور ایران از 17هزار به 17هزارو 12رسیدند اما چیزی که قابل تامل بود اثبات این موضوع بود که هرگاه حاکمان در مقابل دشمنان وا میدهند و دوستان غربگرا در ایران قدرت بیشتری پیدا می کنند ما با فاجعه امنیتی بزرگی مواجه بزرگی می شویم.
ماندن در جبهه بعد ازعملیات حس غم انگیزی داشت،عملیات تمام شده بود.
بشر از شناخت شأن و عظمت فاطمه عاجز است
به مناسبت هفته زن؛
شخصیتی که مایه خلقت او نور عظمت خداوند است، چه کسی می تواند او را درک کند.
جایگاه و ارزش درخت در زندگی/ هر نفر یک نهال و هر نهال به نیت یک شهید
به مناسبت یادواره شهدای ماماهان؛؛
در ادیان و فرهنگ های مختلف جهان، درخت و درختکاری جایگاه خاصی دارد و در دین مبین اسلام اهمیت آن بیان شده است و از بزرگان دین به این امر مقدس اهتمام داشته اند. به همین منظور در یادواره شهدای ماماهان 37 نهال سرو به نیت سروقامتان این دیار کاشته خواهد شد.
لحظه های آرامش خانواده ها پای سریال "آرام میگیریم"
" آرام میگیریم"
این روزها با شروع سریال خانوادگی و جذاب " آرام می گیریم" تمام اعضای خانواده در کنار هم جمع شده و به تماشای این برنامه از شبکه 2 می نشینند.

صفحه‌ها