کارشناس قرآنی:
کارشناس قرآنی گفت: اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم در کشور سوئد نشانه خسران آنهاست.
کتاب «فامنین و نقش‌آفرینان آن به روایت اسناد» با حضور مسوولان و اهالی فرهنگ استان همدان روز ۱۳ مهرماه رونمایی می‌شود.
هفته دفاع مقدس:
متولد روستای تاریخی خوش آباد از توابع شهرستان فامنین درسال 1365 مشغول به تحصیل بودم به فکر اعزام به جبهه برای نبرد در مقابل دشمن و دفاع از مرزهای کشور افتادم و در منطقه شلمچه درعملیات کربلای 5 شرکت کردم.
رزمنده علی نظری از سمت راست
به مناسبت هفته دفاع مقدس:
رزمنده ای از شهرستان فامنین که مثل بقیه رزمنده ها که به جنگ می رفتن با مخالفت خانواده و مادر روبرو بود با اصرار فراوان نظر خانواده و مادر را برای نبرد در هشت سال دفاع مقدس جلب کرد وبه عنوان تخریچی گردان راهی جبهه شد.
دادستان همدان:
دادستان همدان گفت: پرونده قضایی بحران آب همدان پس از انجام تحقیقات لازم، به لحاظ صلاحیت های قانونی به دادسرای تهران فرستاده شده و هرگونه تصمیم گیری در این باره با آن دادسرا است.
تجدید بیعت مسئولین، ایثارگران و رزمندگان شهرستان فامنین در دفتر امام جمعه با حجت الاسلام والمسلمین علی غفاری نماینده ولی فقیه در شهرستان امروز انجام شد.
نماینده ولی فقیه در شهرستان فامنین با گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس گفت شعار این هفته دفاع مقدس امسال > انتخاب شده است.
همایش ایثارگران و پیش اجلاسیه کنگره ۸ هزار شهید استان‌همدان، با حضور عاشورائیان شهرستان در محل سپاه ناحیه شهرستان فامنین برگزار گردید.
میز خدمت به همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان فامنین با حضور مسئولین شبکه در مصلی نماز جمعه برگزار شد.
مدیر کل محترم اداره کل دامپزشکی استان همدان طی حکمی از زحمات ارزشمند شش ساله رئیس سابق اداره دامپزشکی شهرستان فامنین تقدیر کرد و دکتر بهروز شیرزادی را سرپرست جدید دامپزشکی شهرستان فامنین معرفی کرد.
فرماندار فامنين با تأکید بر اینکه هفته دفاع مقدس ارزشمنداست بیان کرد: کارهای خوبی در حوزه آب و فاضلاب در سطح شهرستان در حال انجام است و امیدواریم آب و فاضلاب استان در انجام بهتر این کارها شهرستان را یاری دهند.
در این مسابقات که با آموزش و راهبری در بخش خواهران در ۴ نقطه رقابت بین مساجد متسابقین در مرحله حوزه‌ای و اینک  مرحله شهرستانی و ناحیه‌ای که با استقبال پر شور و حداکثری شرکت کنندگان و حضور راه‌یافتگان مرحله ناحیه‌ای نیز  برگزار گردید.
فرماندار فامنین در شورای هماهنگی ترافیک شهرستان فامنین گفت: هر چه بیشتر برای ارتقا فرهنگ ترافیک تلاش کنیم موجب ایجاد رضایت در بین شهروندان می شود.
فرمانده سپاه ناحیه فامنین خبر داد:
فرمانده سپاه ناحیه فامنین گفت: در هفته دفاع مقدس و دومین کنگره ملی بزرگداشت ۸ هزار شهید استان همدان ۱۱۵ عنوان برنامه در سطح شهرستان و روستاها برگزار می‌شود.
فرماندار فامنین:
فرماندار فامنین بر انتظار خود از آموزش و پرورش شهرستان مبنی بر برقراری تمامی کلاس‌ها و مدارس شهرستان در روز اول مهر تأکید کرد.

صفحه‌ها