همایش پیاده روی خانوادگی با شعار «دختر قوی، مادر قوی، ایران قوی» به مناسبت گرامیداشت روز دختر و دهه کرامت با حضور خانواده‌ها و اهدای جوایز نفیس برگزار شد.
امام جمعه فامنین گفت: زندگی نامه شهدا جریان ساز بوده و با آنها ارتباط داشته باشیم زیرا آنها زنده‌اند.
صدای مردم:
نیروگاه حرارتی شهید مفتح همدان، یکی از عوامل اصلی آلودگی هوا و کاهش آب‌های زیر زمینی در منطقه می‌باشد.
مراسم گرامیداشت شهدای عملیات غرورآفرین بازی‌دراز در ارتفاعات این منطقه با حضور مقامات لشکری و کشوری و اقشار مردم همراه با کاروان‌های راهیان نور برگزار شد.
رئیس اداره مدیریت بحران و مخاطرات سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت: تگرگ به ۱۰ هزار هکتار از مزارع گندم و جو شهرستانهای رزن و کبودرآهنگ خسارت وارد کرد.
رئیس دانشگاه صنعتی همدان گفت: مجوز پذیرش دانشجویان خارجی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در سال جاری از سوی سازمان امور دانشجویان برای دانشگاه صنعتی همدان صادر شده است.
مدیرکل ارتباطات و فناوری استان همدان تأکید کرد:
مدیرکل ارتباطات و فناوری استان همدان با بیان اینکه در شهرستان ملایر پیشرفت ۹۵ درصدی در پوشش فیبرنوری داشته‌ایم، گفت: برنامه گسترش فیبر نوری در هر ۳۳ شهر استان همدان مدنظر است.
معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال‌احمر استان همدان از بهره‌مندی بیش از ۱۱۳ هزار نفر از آموزشهای هلال احمر این استان خبر داد.
«عصر همدان» گزارش مي‌دهد؛
فهرستی از مواد اعتیاد آور در حوزه مواد مخدر صنعتی شیشه، کراک، هروئین، کوکائین، الكل، كافئين، حشيش، ال اس دی و نیکوتین از جمله مواردی است که اعتیاد آور است.
برگزیدگان رویداد ملی جوان جمعیت در همدان برگزار ک خبرگزاری مهر برتر شد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فامنین از مبارزه شیمیایی علیه سن غلات در ۲۴ هزار و ۳۲۲ هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان خبر داد.
مدیر اورژانس فامنین گفت: انفجار گاز شهری در روستای جهان فامنین یک مصدم برجای گذاشت.
فرماندار فامنین:
فرماندار فامنین گفت: دهه کرامت با شادی مومنانه دانش آموزان و اقشار مختلف مردم در شهرستان همراه باشد.
امام جمعه فامنین تاکید کرد:
امام جمعه فامنین گفت: دهه کرامت فرصتی برای افزایش معرفت عمومی نسبت به اهل بیت(ع) است.
مدیر شبکه بهداشت و درمان فامنین گفت: نقش جمعیت در پیشبرد اهداف آمار جمعیتی شهرستان به فرزندآوری را امری ضروری و لازم قلمداد کرد.

صفحه‌ها