رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از تحقق جوجه‌ریزی ۱۰۴ درصدی نسبت به تعهد در بهمن ماه خبر داد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۳۱ میلیون و ۸۳۵ هزار قطعه جوجه‌ریزی در استان انجام شده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال پیش ۳۰ درصد رشد داشته است.
فرماندار فامنین  در جمع بهورزان شهرستان  گفت: کسی که گذشته کشور خود را نداند نمی‌تواند برای آینده تصمیم درستی بگیرد.
مشاور خانواده و مدرس دانشگاه اعلام کرد:
مشاور خانواده و مدرس دانشگاه با اشاره به سقط جنین نیم میلیونی در کشور، گفت: اگر ما بتوانیم فقط یک‌چهارم جنین‌ها را نجات بدهیم، وضعیت جمعیتی ما کاملاً از نرخ جایگزینی بالاتر خواهد رفت.
فرماندار فامنین گفت: مشارکت جوانان در مسائل و مشکلات شهرستان نوید بخش است.
مطالبه جدی مردم:
مطالبه مردم روستاها و کامیون‌داران شهرستان‌های فامنین و درگزین از مسئولین استانی که از محور 22 کیلومتری باریک و دو طرفه اصله به کاج در تردد هستند.
تاکید امام جمعه فامنین بر مردم:
امام جمعه شهرستان فامنین گفت: یکی از مصادیق تقوا برای طرفداران کاندیداها این است که تخریب نکنیم، حق شناسی و تقوا را رعایت کنیم.
امام جمعه فامنین:
به مناسبت روز جانباز دیدار و سرکشی از خانواده‌های جانبازان شهرستان فامنین صورت گرفت.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فامنین:
مدیر جهاد کشاورزی فامنین گفت: ۵۰ استخر دومنظوره پرورش ماهی با ظرفیت سالیانه ۳۷۰ تن در صنعت شیلات در شهرستان فامنین فعال است.
فرماندار فامنین خبر داد:
فرماندار فامنین گفت: حضور با معنای مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن که جای قدردانی دارد، نوید‌‌بخش انتخاباتی با مشارکت پرشور است
جشن 22 بهمن 1402 در مسجد جامع فامنین به روایت تصویر شب گذشته برگزار شد
جشن سالروز ۲۲بهمن در مسجد جامع فامنین:
فرمانده سپاه ناحیه فامنین گفت: مردم شهرستان فامنین با دیگر با شرکت در راهپیمایی روز یوم‌الله ۲۲بهمن حماسه ماندگار دیگری را ثبت کردند.
معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی راهبردی وزارت دفاع گفت: دشمن با نگاه خودت به شرق که ایران به یک قدرت قوی تبدیل شده و در عرصه‌های گوناگون برای ضربه زدن به ایران تلاش و برنامه ریزی کرده و می‌کنند.
امام جمعه فامنین تاکید کرد:
امام جمعه شهرستان فامنین: حضور تک تک مردم یک موشک است بر پیکر دشمنان اسلام است پس با حضور خود در انتخابات دشمن را گوشه گیر کنیم و بار دیگر شکست دهیم تا مأیوس و ناامید شوند.
شهرستان فامنین با حضور پرشور و شکوهمند مردم خود در چهل و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را جشن گرفتند.
گزارش تصویری:
جلوه‌های از شکوه دهه نودی‌های شهرستان فامنین در چهل و پنجمین بهار انقلاب

صفحه‌ها