مسئول سازمان بسیج اصناف استان همدان واحدهای تولیدی را سرمایه های کشور دانست و گفت: مطمئن‌ترین راه مقابله با تورم ها حمایت از تولید داخلی است.
پروژه ای که همچنان نافرجام است
راه‌آهن در حالی وارد استان های غربی مثل همدان و کرمانشاه شد که هنوز این مهم برای استان ایلام در حد آرزو بوده و وعده های گذشته مسئولان کشوری و استانی بی نتیجه مانده است.
منطقه ویژه اقتصادی جهان‌آباد در حد حرف
صنعت یکی از عوامل اصلی توسعه هر منطقه‌اي است، اما فامنین با بهره‌مندی از کمترین درصد از صنعت استان همدان و با وجود برنامه‌ريزي براي برخورداري ازح و ناحيه صنعي همچنان محروم باقی مانده و رشد قابل توجهی را در این زمینه شاهد نبودیم.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان همدان ، از تربیت ۸ هزار حافظ قرآن کریم در همدان طی امسال خبر داد و گفت: عمل به دستورات الهی مایه سعادت انسان در دنیا و آخرت می شود.
معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران با اشاره به اعلام صورت حساب قبض یک‌ماهه از مرداد و حذف قبوض کاغذی تلفن ثابت تا پایان سال، از مشوق‌هایی برای کسانی که قبض خود را بدون صورت‌حساب و به صورت مستقیم پرداخت می‌کنند خبر داد.
امام جمعه فامنین با اشاره به تنفیذ حکم ریاست جمهوری توسط مقام معظم رهبری افزود: حکم رهبر یک رسم تشریفاتی نیست و تا تنفیذ نباشد ریاست جمهوری مقبول نخواهد بود.
واکنش ورزشکاران به حضور دو بازیکن ایرانی مقابل نماینده رژیم اشغالگر قدس منتشر شد؛
حمایت از مردم مظلوم فلسطین، انتفاضه و مبارزه با صهیونیسم و حامیانش از ارکان اصلی سیاست راهبردی جمهوری اسلامی ایران است.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم همدان و فامنین در خصوص عملکرد دولت نسبت به موضوع برجام گفت: دولت کار خود را انجام داد اما کمیته نظارت بر برجام عملکرد متناسب و قابل قبولی نداشت که امیدواریم با تصمیمات جدید این بحران را هم رد کنیم.
رهبر انقلاب اسلامی در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری تصریح کردند: در تصمیم‌گیری های بین المللی دقت داشته باشید دشمن تمام توان خود را به کار گرفته تا نظام جمهوری اسلامی را نابود کند.
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) با کارکنان سپاه ناحیه فامنین دیدار کرد.
4 مجروح در برخورد خودرو کیا سراتو با گارد ریل
مدیر هلال احمر شهرستان فامنین گفت: در برخورد خودرو کیا سراتو با گارد ریل 4 نفر از سرنشینان مجروح شدند.
مدیر کل مدارس و مراکز غیر دولتی با اشاره به رتبه بندی مدارس از اول مهرماه گفت: ۶۰ درصد اولیای دانش‌آموزان مدارس غیردولتی کارمند دولت هستند.
مجری محبوب برنامه سمت خدا گفت: امر به معروف به عقیده من یک کار دلی است و این حمایت هم باید دلی باشد تا آنها دلگرم باشند حتی اگر نهادی پشت سر اینها نباشد که باید باشد.
با همکاری شرکت تابان و فرودگاه همدان :
مدیر حج و زیارت استان همدان گفت: با همکاری شرکت تابان و فرودگاه همدان پرواز همدان ـ نجف همزمان با روز عرفه انجام می‌شود.
مدیر عامل شرکت آذرخش ریل گفت: قطارهای پیشرفته و مدرن با قابلیت سرعت ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت برای خط راه‌آهن همدان به مشهد و همدان به تهران در آینده نزدیک وارد خط خواهد شد.

صفحه‌ها