بازديد سرزده فرماندار فامنين از شهرداري:
فرماندار شهرستان فامنين با اشاره به اهميت کار و لزوم تعامل و انسجام اظهار داشت : بايد با پرهيز از ورود به مسائل حاشيه اي و با يک برنامه‌ريزي مدون براي ادامه توسعه و پيشرفت متوازن در سطح شهر تلاش کرد .
برج گلشن در روستای خوش آباد واقع در 19 کیلومتری شهر فامنین استان همدان قرار دارد.این برج در اواخر دوره قاجار ودر 4 طبقه ساخته شده است ./ گزارش تصویری
مديريت بحران شهرستان فامنين تشکيل جلسه داد:
فرماندار شهرستان فامنین بر آمادگي همه جانبه مديران در زمان هاي بحراني تأکيد کرد و افزود : مديران توانمند افرادي هستند که بتوانند در شرايط هاي بحراني بهترين تصميم ها را گرفته تا از ميزان خسارت هاي جاني و مالي بکاهند .
اقتصادمقاومتی یک خانواده
فرماندار فامنین خبرداد:
فرماندار شهرستان فامنين از بهسازي، جدول گذاري و مخلوط ريزي در18 روستاي بخش مرکزي که بيش از 15000 مترمربع و با اعتباري بالغ بر 750 ميليون تومان انجام شده است خبرداد.
مدير کل کتابخانه هاي عمومي استان همدان گفت:
مدير کل کتابخانه هاي عمومي استان همدان با اشاره به اهميت فرهنگ و تأثير آن بر همه ابعاد زندگي مردم عنوان کرد: با توجه به نياز هر جامعه به فرهنگ، بستر سازي حوزه فرهنگ بايد اولين اولويت باشد.
به گفته کارشناسان حوزه سلامت، اگرچه توزیع پزشکان عمومی در جای جای کشورنسبتا عادلانه است اما مناطق محروم و روستاهای کشورهنوز هم از کمبود پزشکان متخصص در برخی رشته ها رنج می برند.
بعد از گذشت 6 سال:
کتابخانه استاندارد اسدآباد که گویا نام اولین کتابخانه استاندارد استان همدان را به خود گرفته، همچنان مورد بی‌مهری مسئولان استانی است و علی‌رغم گذشت 6 سال از کلنگ‌زنی آن گویا رغبتی برای ادامه ساخت آن نیست.
مسئول حفظ آثار استان البرز گفت:در سوریه داعش و تکفیری شکست نخورد بلکه تمام ابر قدرتها شکست خوردند که به همت بسیجیان بود .
امام جمعه فامنین عنوان کرد
امام جمعه فامنین با بیان اینکه تفکر بسیجی طومار داعش را در هم پیچید و نابود کرد، گفت: تفکر بسیجی علت اصلی شکست داعش و جبهه تکفیری شد و مانع از نفوذ این جریان خونریز به داخل کشور عزیز ما شد.
فرماندار فامنین:
فرماندار فامنین گفت: بسترهای لازم برای سرمایه گذاری در بخش نیروگاه های خورشیدی در این شهرستان فراهم است.
گفتگویی با یک بانوی بسیجی فعال در مشاغل خانگی؛
خدیجه موسوی بانوی کارآفرین بسیجی زنی 44 ساله است که با فعالیت در زمینه تولید مواد غذایی همچون شیره، رشته و رب گوجه در حوزه مشاغل خانگی برای چند خانوار اشتغالزایی کرده است.
تجدید بیعتی دوباره با ولایت در اولین روز هفته بسیج
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان فامنین:
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان فامنین گفت: مراسم دیدار با امام جمعه به مناسبت هفته بسیج برای تجدید بیعت با ولایت برگزار شد.
مدیر کل فنی و حرفه‌ای استان با بیان اینکه صادرات نیروی کار داری مهارت به خارج از کشور از برنامه‌های آتی سازمان فنی و‌حرفه‌ای استان است گفت: در این زمینه رایزنی‌هایی انجام شده و به زودی به نتیجه می‌رسد.
ما در بسیج رسانه به دنبال ارائه منصفانه مطالب هستیم و نه مچ‌گیری، دولتمردان به گونه‌ای مشی کنند که رسانه‌ها بتوانند به درستی به رسالت خود عمل کنند و غیره بخشی از سخنان مطرح شده نخبگان با استاندار همدان بود.

صفحه‌ها