نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس:
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی شرط اول سرمایه گذاری در هر کشور را اقتدار دانست و گفت: اقتدار و امنیت، سرمایه گذاری و رونق اقتصاد را در پی خواهد داشت و آمریکا درصدد جلوگیری از قدرت اقتصادی ایران در منطقه است؛ چراکه تثبیت قدرت نظامی در منطقه در گرو قدرت اقتصادی است .
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وجود ۱۰۰هزار جوان بیکار در استان گفت: وضعیت اشتغال اورژانسی و اضطراری است
طرح جمع آوري و بازيافت کاغذ در شهرستان فامنين همزمان در اکثرمدارس آغاز شد .
تیم بسیج جامعه پزشکی شهرستان بهار با همکاری مرکز بهداشت این شهرستان به روستای گوشلان اعزام شدند.
سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان فامنین به همراه جمعی از کارکنان این اداره به مناسبت آغاز کار مدیریت خود با امام جمعه، فرماندار، معاون فرمانداری، رئیس شورای شهر فامنین و جمعی از مسئولان این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
شهردار جدید همدان:
شهردار جدید همدان در گفت و گو با نافع اظهار داشت: برای توسعه شهر نیاز به برنامه است، برای تدوین برنامه جامع و کامل نیاز به اسناد بالادستی است.
زنجیرزنی عزاداران فامنینی در محرم96
سایت اداری فامنین، پروژه‌ای است كه هفت سال از عمر کلنگ‌زنی آن می‌گذرد اما همچنان اجرایی نشده است.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این حساسیت باید برای مسئولین راه و ترابری و استانداری ها باید باشد که امنیت جاده ها را برقرار کرده و نقاط حادثه خیز را اصلاح کنند.
نماینده مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در ابتدای اتفاقی که برای دانش آموزان هرمزگانی رخ داد میخواستند بگویند که مقصر اصلی آئین نامه است که این خیلی خنده دار بود.
عضو کمیسیون بودجه مجلس با بیان اینکه دیوان محاسبات باید اسامی متهمان و تبرئه شدگان حقوق‌های نجومی را منتشر کند، گفت: انتظار داریم دیوان محاسبات و سازمان بازرسی درمورد عدم ارائه لیست حقوق های پرداختی دستگاه‌های مختلف با گذشت بیش از ۵ ماه از زمان لازم‌الاجرا شدن قانون گزارش دهند.
امام جمعه فامنین با اشاره به جور و ظلم شاهنشاهی به ۱۷ شهریور اشاره کرد و گفت: آمریکا و استکبار فهمید اگر میخواهد حکومت کند با ظلم و جور نخواهد شد. ۱۷ شهریور جاودانه ماند که همه بدانند اگر میخواهند جاودانه بنانند باید به ریسمان الهی چنگ بزنند.
طبق یافته اخیر محققان، ایبوپروفن با افزایش فشارخون در بیماران مبتلا به آرتروز روماتوئید و افزایش ریسک بیماری قلبی عروقی همراه است.
جلسه قرارگاه جهاد اقتصادی با حضور رئیس صنایع تبدیلی سازمان بسیج سازندگی و مسئولان استانی و شهرستانی در سپاه ناحیه فامنین برگزار شد.
فرماندار فامنین گفت: همزمان با آخرین روز از هفته دولت 26 مدرسه این شهرستان به سیستم گرمایشی استاندارد مجهز شد.

صفحه‌ها