http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

شهرداری فامنین
وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین

مطالب حوادث

در پی برخورد یک خودرو سواری سمند با تیربرق در جاده برزول - نهاوند، چهار عضو یک خانواده در آتش سوزی این خودرو گرفتار شدند که پدر و فرزند در این سانحه جان باختند.
معاون استاندار:
معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان در واکنش به ضرب و شتم خبرنگاران و عکاسان خبری استان، اظهار کرد: به طور حتم با فرد خاطی برخورد می شود و دستور رسیدگی به این موضوع را صادر کرده ام.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان گفت: فرودگاه همدان برای نشست و برخاست هواپیماهای حامل مصدومان زلزله کرمانشاه در شرایط آمادگی کامل قرار دارد.
زمین‌لرزه‌ای به‌بزرگی ۷.۳ ریشتر ازگله کرمانشاه را لرزاند که به‌علت نزدیکی مرکز زلزله به استان‌های غربی ایران موجب خسارات جانی و مالی به شهرهای مرزی شده است و مردم شهرها و استان‌های غربی کشور را به خیابان‌ها کشاند.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: تصادف رانندگی زنجیره ای و مرگبار خودروها در مسیر ارتباطی خدابنده - همدان یک کشته و هشت مصدوم برجا گذاشت.
پیکر آیت الله «حاج محمد جابری عربلو» صبح امروز سه‌شنبه در همدان تشییع شد.
براثر وقوع حادثه رانندگی در محور نهاوند به فیروزان 6 نفر مجروح و بیمارستان منتقل شدند.
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر برخورد چهار دستگاه خودرو سواری و باری در جاده روستایی 'گاوسوار' رزن 2 تن فوت و چهار نفر مجروح شدند.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی ملایر خبر داد؛
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرستان ملایر گفت: گروه امدادگران سازمان آتش نشانی ملایر موفق شدند کودکی را از چاه نجات دهند.
افراد ناشناسي شامگاه گذشته مدير موسسه علمي را به گلوله بستند
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: عصر جمعه بر اثر برخورد رخ به رخ یک دستگاه خودروی سواری پراید با کشنده هوو در جاده قدیم همدان - ساوه 2 سرنشین خودروی پراید در دم جان باختند.
مسئول تیم فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: اهدای اعضای بدن یکی از معلمان همدانی به 6 بیمار زندگی دوباره بخشید.
جانشین پلیس راه استان همدان اظهار کرد: بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری سمند با موتور سیکلت 2 سرنشین موتورسیکلت جان خود را از دست دادند.
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر واژگونی خودروی سواری تیبا روز گذشته در جاده قهاوند زن 24 ساله جان باخت.
4 کشته در 72 ساعت گذشته در محور نهاوند به آورزمان و مجروح شدن چند نفر در این محور لزوم تسریع درروند تعریض و بهسازی این محور حادثه‌خیز شهرستان نهاوند را به مسئولان گوشزد می‌کند و اتمام هرچه سریع‌تر این پروژه چندین ساله را به مطالبه عمومی مردم نهاوند تبدیل کرده است.

صفحه‌ها