وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین
کانال تلگرامی آوای فامنین
بازی قیام مختار

مطالب حوادث

مدیر اورژانس فامنین گفت: انفجار گاز شهری در روستای جهان فامنین یک مصدم برجای گذاشت.
اعتراضات و تجمعات حمایتی از فلسطین در دانشگاه‌های سراسر آمریکا همچنان ادامه دارد و دانشجویان و اساتید می‌گویند تا زمانیکه خواسته‌هایشان مبنی بر توقف و قطع همکاری دانشگاه‌ها با رژیم صهیونیستی به دلیل جنایاتش در غزه برآورده نشود، از این تجمعات دست بر نمی‌دارند.
از گسترش شعله‌های آتش با همت آتش نشانان در حریق مغازه لوازم آرایشی جلوگیری شد.
طبق آمار برگرفته از سازمان پزشکی قانونی کشور و رتبه بندی وضعیت ایمنی استانها، اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای همدان حائز کسب رتبه دوم کشوری در کاهش مصدومین حوادث رانندگی طی ۱۱ ماه سال ۱۴۰۲ شد.
در بیمارستان فامنین اتفاق افتاد:
خانواده ( پارسا کریمی) از کادر درمان بیمارستان امام حسن مجتبی علیه‌السلام شهرستان فامنین قدردانی کردند.
از جمله موضوعات مهمی که با سکوت رسانه‌های مشهور اسراییلی و فرماندهان آنها همراه شده، استفاده برخی موشکهای ایرانی از کلاهک‌هایی بود که به راحتی، از سامانه‌های پرادعای پدافندی آنها عبور می‌کردند.
مدیر روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: بر اثر رعد و برق و برخورد صاعقه یک چوپان در منطقه کرفس از توابع شهرستان درگزین جان خود را از دست داد.
سی ان ان:
شبکه سی ان ان در خبری اختصاصی نوشت که تصاویر ماهواری های نشان می دهد که پایگاه هوایی ای که ادعا می شد هدف حمله رژیم صهیونیستی بوده سالم به نظر می رسد.
۲۹ فروردین را روزی برای یادآوری ایثارگری‌ها، شجاعت ورزی‌ها و دلاورمردی‌های ارتش مکتبی جمهوری‌ اسلامی‌ ایران دانست.
پورابراهیمی:
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات وعده صادق و پاسخ مشروع حمله ترکیبی پهپادی و موشکی جمهوری اسلامی ایران علیه رژیم جعلی صهیونیستی، همینه اسراییل را شکست زیرا خیلی‌ها تصور می کردند یک تابوی شکست ناپذیر است اما این اقدام جمهوری اسلامی باعث شد تمامی تصوراتی که پیرامون آن وجود داشت و مطرح می شد، از بین برود.
روزنامه آمریکایی نیویورک‌تایمز به نقل از دو مقام رژیم صهیونیستی گزارش کرد که تل‌آویو از پاسخ نظامی به اقدام نظامی قانونی ایران صرفنظر کرده است.
در واکنش به حمله ایران
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در سخنانی در واکنش به حمله موشکی و پهبادی جمهوری اسلامی ایران به مواضعی در اراضی اشغالی، بر ضرورت هوشیاری این رژیم تاکید کرد.
مردی که در عروسی پسرش تیراندازی کرده و دو کودک را کشته است، از قتل عمدی تبرئه شد.
در این گزارش بخوانید: ماجرای رابطه پنهانی بهاره مصدقیان با پارسا پیروزفر چیست؟
زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۴.۹ ریشتر در عمق ۱۶ کیلومتری‌ زمین شهر مشراگه در استان خوزستان را لرزاند.

صفحه‌ها