آخرین اخبار

3. ارديبهشت 1403 - 9:15   |   کد مطلب: 28184
مدیر روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: بر اثر رعد و برق و برخورد صاعقه یک چوپان در منطقه کرفس از توابع شهرستان درگزین جان خود را از دست داد.

به گزارش گزارش پایگاه خبری تحلیلی «آوای فامنین» به نقل از ایرنا، فرشاد عبدالملکی روز دوشنبه بیان کرد: عصر یکشنبه چوپان ۱۹ ساله در ارتفاعات اژدرآباد شهر کرفس مشغول به چرای گوسفندان بود که صاعقه به او برخورد کرد.

وی اضافه کرد: یکی از همراهان که از دور شاهد این صحنه بود، پس از حضور در کنار این چوپان به فوریت های پزشک ۱۱۵ تماس حاصل کرد.

مدیر روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی همدان اظهار کرد: این گزارش ساعت ۱۷ و ۱۵ دقیقه روز گذشته به فوریت های پزشکی اعلام شد و تیمی از افراد مستقر در پایگاه کرفس به محل حادثه اعزام شدند.

عبدالملکی بیان کرد: تیم اورژانس با وجود ۴۰ دقیقه پیاده روی تا رسیدن به محل حادثه، با جسد سوخته چوپان نوجوان مواجه شدند که از ناحیه پیشانی و صورت دچار سوختگی شدید شده بود که جسد این فرد تحویل پزشکی قانونی شد.

به گزارش کارشناس اداره‌کل هواشناسی همدان، روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری با فعالیت ریز موجی در منطقه، شاهد بارش رگبار باران و رعد و برق در برخی از مناطق استان هستیم.

دیدگاه شما

وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین
کانال تلگرامی آوای فامنین
بازی قیام مختار