http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین

اخبار ویژه

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس، از اخذ چندین باره عوارض از آزاد راه همدان- ساوه انتقاد کرده و گفت: نزدیک به ۱۰ هزار تومان از مسیر آزادراه همدان ساوه عوارض اخذ می شود.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه فامنین عنوان کرد
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه فامنین عنوان کرد: وحدت و یک صدایی رمز موفقیت اسلام و شکست دشمنان است و با این یک صدایی و وحدت است کشورهای اسلامی به اهداف اصیل خود می رسند.
فرمانده سپاه ناحیه بهار مطرح کرد
فرمانده سپاه ناحیه بهار گفت: حرکت موشکی سپاه درس عبرتی بود برای کشورهای معاند و کسانی که یاوه گویی می کردند و سیلی آن را خوردند.
آیت الله نوری همدانی:
یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: متأسفانه ربا در جامعه اسلامی وجود دارد و این امر می‌تواند ضربه سنگینی بر اقتصاد کشور وارد کند.
فرماندار تویسرکان خبر داد:
فرماندار تویسرکان از افتتاح بیمارستان قائم(عج) تویسرکان تا پایان سال جاری خبر داد.
مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس در فامنین
مسیر حرکت راهپیمایی روز جهانی قدس، از مسجد جامع فامنین به سمت میدان آزادی و در انتها به مسجد اعظم(عج) اعلام شد.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی موج حرکت مردمی را بهترین راهبرد در مقابله با استبداد رژیم صهیونیستی دانست و بر لزوم ترویج تفکر ضد صهیونیستی در سراسر جهان تاکید کرد و گفت: یکی از مهمترین محورهای شکست صهیونیست‌ها، توجه به روز جهانی قدس است.
رییس مجمع نمایندگان استان همدان:
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: روز قدس امسال به دلیل جریانات اخیرمنطقه ای متفاوت با سالهای گذشته است.
روزنامه نیویورک تایمز که به نسخه‌ای از گزارش دبیر کل سازمان ملل در مورد برنامه موشکی ایران دست یافته، می‌گوید این گزارش لحن ملایم‌تری نسبت به قبل دارد.
اهمیت روز جهانی قدس
مسئول اردوهای راهیان نور دانشجویی همدان عنوان کرد: امام خمینی (ره ) روز قدس را در قلب تاریخ وضع کردند تا به جهانیان ثابت کنند مسئله فلسطین مردمی ترین و فراگیرترین موضوعی است که به همه مسلمانان جهان مربوط است.
مسئول بسیج اساتید استان همدان:
مسئول سازمان بسیج اساتید سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: نشانه‌های افول پدیده شوم داعش آشکار شده و تاریخ مصرف این اندیشه رو به پایان است و ماهیتشان، ماهیت پذیرفتنی نیست و محکوم به زوال است.
دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان با صدور بیانیه ای به حضور حداکثری مردم دارالمومنین همدان برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
استان همدان به دلیل آثار باستانی و بناهای با شکوه هرساله مقصدی مناسب برای بازدید و سفرهای تابستانی به شمار می‌آید.
قطره قطره خیر تو عاطفه ها را جاری خواهد کرد
مدیر موسسه خیریه آبشار عاطفه ها نمایندگی فامنین:
مدیر موسسه خیریه آبشار عاطفه ها (نمایندگی فامنین) گفت: با استعانت از خداوند جلیل و با عنایت حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام نمایندگی مرکز خیریه آبشار عاطفه ها در فامنین از روز میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی علیه السلام با مجوز رسمی استانداری و فرمانداری فعالیت خود را آغاز نمود.
پیام تقدیر سرلشکر باقری درباره اقدام موشکی سپاه:
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با صدور پیامی ضمن تقدیر از اقدام موشکی سپاه، تاکید کرد: هرگونه تهدید و تعرض به امنیت ملی کشور با واکنش نیروهای مسلح مواجه خواهد شد.
در بیانیه سازمان بسیج اصناف و بازاریان استان همدان آمده است: روز قدس روز نمایش قدرت، اتحاد و همبستگی جهان اسلام در مقابل نمادهای کفر و استکبار جهانی و روز اعلام نفرت عمومی امت مسلمان و همه آزادگان جهان از رژیم اشغالگر قدس است.
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: آزادسازی قدس شریف از آرمان والای انقلاب اسلامی است و ملت انقلابی ما هیچ گاه نه تنها تن به سازش با استکبار جهانی نمی دهند بلکه به دنبال همراه کردن آزادمردان جهان برای ایستادگی در برابر زورگویی های قدرت های پوشالی مستکبر هستند.

هنرمندان استان