http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین

مطالب اجتماعی

مدیر شعب بانک کشاورزی در استان همدان :
در آستانه تولد حضرت معصومه سلام الله علیها و آغاز دهه کرامت ، طرح ضربتی اعطای تسهیلات قر ض الحسنه ازدواج در بانک کشاورزی استان همدان آغاز شد.
مدیر کانون بسیج جوانان ملایر گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری و به همت سپاه ناحیه ملایر مرکز پیش‌دبستانی دبستان گل‌های ولایت افتتاح شد.
امام جمعه ملایر گفت:آتش به اختیار به معنی کار منظم، خوب و دقیق و تمیز و که صورت نبود مسئول مربوطه و در راستای قانون انجام شود.
مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان گفت: صدور مجوز سقط درمانی در 3 ماهه امسال در همدان، 43 درصد افزایش داشته است.
جانشین پلیس راه استان همدان گفت: جاده محور همدان به سمت غارعلیصدر ظرفیت تردد حجم بالای خودرو به ویژه در زمان تعطیلات را ندارد.
در جلسه یکشنبه اول مرداد هیئت وزیران لایحه اصلاح قانون پولی بانکی بررسی و تصویب شد.
دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های استان همدان گفت: سه هزار و 141 زوج جوان در صف انتظار برای دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج هستند.
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه همدان خبر داد
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه همدان از برگزاری جشن تکلیف دختران در روز میلاد حضرت معصومه(س) خبر داد و گفت: در این برنامه 350 چادر به دخترانی که به سن تکلیف رسیده اند اهداء می شود.
رئیس سازمان بسیج اصناف استان همدان عنوان کرد
رئیس سازمان بسیج اصناف استان همدان با اشاره به اینکه بررسی‌های انجام شده از واحدهای تولیدی نشان می‌دهد اغلب واحدها متأسفانه در حال تعطیلی هستند، گفت: کمک به واحدهای صنفی تولیدی تعطیل، نیمه تعطیل و غیرفعال از اولویت‌های سازمان بسیج اصناف در سال 96 است.
مسئول بسیج سازندگی رزن خبر داد
مسئول بسیج سازندگی رزن از برگزاری اردوی 10 روزه هجرت دانش آموزی حوزه شهید «شوندی» رزن خبر داد.
درباره اثر خانگی منوچهر هادی؛
اگر سریال‌های ترکی خنده‌دار هستند و روابط نمایشی‌ سریال‌هایشان بیشتر از آنکه جدی باشد، روی اعصاب تماشاگر بی نوا رژه می‌رود، به این دلیل است که فضای زیستی شخصیت‌ها غیر واقعی و تصنعی است.
مدیر کل بهزیستی استان خبر داد:
مدیر کل بهزیستی استان همدان گفت:اجرای طرح سنجش سلامت برای کودکان مهدها و کارکنان بهزیستی آغاز شد
وام بانکی از فردا قرار است که پا به پای برنامه‌ بانک مرکزی، طرح ضربتی برای ارایه وام‌های ده میلیون تومانی به زوج‌های جوان را آغاز کند. اکنون بانکها در حالت آماده‌باش قرار دارند.
عضو انجمن طب‌سنتی استان همدان برای رهایی از گرمازدگی شربت سنکجبین را معرفی کرد و گفت: عناب و شکر، خاکشیر یخ‌زده و شربت آبلیمو، تخم شربتی، به‌لیمو، هندوانه و گلاب نیز در رفع گرمازدگی از اهمیت زیادی برخوردار هستند.

صفحه‌ها

هنرمندان استان