http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

 
وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین
  • رئیس پلیس راه استان همدان گفت: عصر جمعه بر اثر برخورد رخ به رخ یک دستگاه خودروی سواری پراید با کشنده هوو در جاده قدیم همدان - ساوه 2 سرنشین خودروی پراید در دم جان باختند.

مطالب حوادث

رئیس پلیس راه استان همدان گفت: عصر جمعه بر اثر برخورد رخ به رخ یک دستگاه خودروی سواری پراید با کشنده هوو در جاده قدیم همدان - ساوه 2 سرنشین خودروی پراید در دم جان باختند.
مسئول تیم فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: اهدای اعضای بدن یکی از معلمان همدانی به 6 بیمار زندگی دوباره بخشید.
جانشین پلیس راه استان همدان اظهار کرد: بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری سمند با موتور سیکلت 2 سرنشین موتورسیکلت جان خود را از دست دادند.
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر واژگونی خودروی سواری تیبا روز گذشته در جاده قهاوند زن 24 ساله جان باخت.
4 کشته در 72 ساعت گذشته در محور نهاوند به آورزمان و مجروح شدن چند نفر در این محور لزوم تسریع درروند تعریض و بهسازی این محور حادثه‌خیز شهرستان نهاوند را به مسئولان گوشزد می‌کند و اتمام هرچه سریع‌تر این پروژه چندین ساله را به مطالبه عمومی مردم نهاوند تبدیل کرده است.
یکی از روحانیون نهاوند بعد از اجرای فریضه امربه‌معروف و نهی از منکر توسط دو نفر مورد ضرب و شتم قرار گرفت و براثر شدت جراحت در بیمارستان بستری شد.
4 مجروح در برخورد خودرو کیا سراتو با گارد ریل
مدیر هلال احمر شهرستان فامنین گفت: در برخورد خودرو کیا سراتو با گارد ریل 4 نفر از سرنشینان مجروح شدند.
براثر بی‌احتیاطی سرباز کلانتری مربوطه و ورود او با موتور از پیاده‌رو به خیابان اصلی، براثر ترمز خودرو در حال عبور دختر خردسال به سر به درون شیشه رفت.
تلاش نیروهای امدادی برای جستجوی مفقودان حادثه چال کندی به نتیجه رسید.
به دنبال حادثه دلخراش تروما و قطع دست یکی از اهالی روستای باباکمال در تویسرکان، بالگرد اورژانس هوایی همدان برای اعزام بیمار اقدام کرد و بیمار اکنون در بیمارستان بعثت همدان بستری است.
مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان همدان از برخورد شدید دو دستگاه پیکان وانت در محور فامنین و انتقال هوایی مصدومان به بیمارستان بعثت خبر داد.
پیرو تماس های مردمی در ساعت 21شب گذشته، ماموران انتظامی شهرستان کبودراهنگ با حضور در نزدیکی روستای پرورق از توابع بخش مرکزیاین شهرستان در کنار جاده با جسد یک جوان 32ساله که مرگ وی بسیار مشکوک به نظر می رسد مواجه شدند.
در یکی از مناطق نهاوند اتفاق افتاد
لاشه یک قلاده کفتار دریکی از مناطق شهرستان نهاوند پیدا شد.
مسئول تیم غواصی امداد و نجات جمعیت هلال احمر همدان گفت: پس از 2 روز تلاش جسد یک جوان از سد شنجور رزن خارج شد.

صفحه‌ها