پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 340 از /home/avayefamen/domains/avayefamenin.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 340 از /home/avayefamen/domains/avayefamenin.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

8. آوریل 2014 - 11:05   |   کد مطلب: 8581
کلاس اخلاق ویژه مسئولین ادارات و ارگانهای دولتی در حسینیه حضرت زهراء(س) اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فامنین باحضور آیت الله محمدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان برگزار شد.

،کلاس اخلاق ویژه مسئولین ادارات و ارگانهای دولتی در حسینیه حضرت زهراء(س) اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فامنین باحضور آیت الله محمدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام سیدیوسف مهدیان سرپرست اداره تبلیغات اسلامی فامنین ضمن عرض خیرمقدم و تبریک سال نو،به اهمیت و سرلوحه قرار دادن شعار امسال در تمامی فعالیتهای خود تاکید کرد و افزود:مسئولین دغدغه مقام معظم رهبری درباره اقتصاد و فرهنگ را ببینند و برنامه ریزی سالیانه خود را با این اهداف سازماندهی نمایند.

حضرت آیت الله محمدی امام جمعه همدان در سخنانی به اهمیت برگزاری جلسات اخلاق و موعظه پرداخت و اظهار داشت:در این جلسات اخلاق باید به ضعف های خود پی ببریم و درجهت رفع و اصلاح آن برآئیم.کسی که خود را اصلاح نکرده،دیگران را نمی تواند اصلاح کند.کسانی آمدند که اصلاح کنند،افساد کردند.وی افزود:اخلاق و خودسازی باید در ادارات و ارگانهای دولتی پایه ریزی شود.در روایات نقل شده است که موعظه در قلب انسان مثل باران بهاری است که بر قلب انسان می بارد.امام جمعه همدان ابراز داشت:آنها که با موعظه کار ندارند،مرده اند.پیامبر گرامی اسلام گاهی به سلمان فارسی که از شاگردان او بود،می فرمود:اءذنی مرا موعظه کن.یا حضرت سلیمان از مورچه ها می خواست که او را موعظه کنند.

آیت الله محمدی انسان را به درخت تشبیه نمود و بیان داشت:درخت انسان چهار فصل می تواند همه میوه ها را به بار آورد.انسان می تواند برهمه جا نفوذ کند البته با سلاح علم و دانش.انسان اگر درخت وجود خود را شجره طیبه قرار دهد همه جودش خیر است.وی خطاب به مسئولین عنوان نمود:مسئولین باید دردآشنا باشند،درد مردم را لمس کنند و درک نمایند.همه مسئولین باید برای رضای خدا وارد میدان شوند.یکی از بزرگترین ضعف های ما اینست که به خود نمی پردازیم.تا ضعف ها و عیب های خود را کشف نکنیم،کار به جایی نمی بریم.انسان کامل قبل از اینکه به عیب های دیگران بپردازد،عیب خود را می یابد.این جلسه در تاریخ۱۸/۱/۹۳ انجام پذیرفت.

دیدگاه شما