آخرین اخبار

27. اسفند 1392 - 8:02   |   کد مطلب: 8079
حجت الاسلام مهدیان در سخنانی با اشاره به تقارن ایام فاطمیه با نوروز بیان داشت:ایام فاطمیه ‌سال جاری به دلیل تقارن با نوروز از اهمیت ‌بالایی برخوردار است و باید در ظاهر و باطن خود و محیط شهرها و روستاها،شان و شوکت ایام فاطمیه را حفظ نمائیم.

حجت الاسلام مهدیان در سخنانی با اشاره به تقارن ایام فاطمیه با نوروز بیان داشت:ایام فاطمیه ‌سال جاری به دلیل تقارن با نوروز از اهمیت ‌بالایی برخوردار است و باید در ظاهر و باطن خود و محیط شهرها و روستاها،شان و شوکت ایام فاطمیه را حفظ نمائیم.حجت الاسلام مهدیان بر اجرای برنامه‌های مذهبی در ایام فاطمیه سال جاری که متقارن با تعطیلات عید نوروز است تاکید کرد و ایام فاطمیه را فرصت و رحمتی برای شیعیان در شناخت هر چه بهتر  اهل بیت(ع)دانست.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی اظهار داشت:در جهت رفاه حال مسافرین نوروزی با مسئولین هیئت امناء مساجدی که در مسیر خیابان اصلی هستند،هماهنگی های لازم در خصوص حضور روحانیون و مبلغین و نیز زمان باز و بسته شدن درب مساجد(یک ساعت زودتر)صورت پذیرفته است.

وی افزود:ارائه مشاوره دینی و پاسخگویی به سوالات،برگزاری گفتمان‌های دینی در مساجد با موضوعات عفاف و حجاب،آئین همسرداری،تحکیم خانواده با محوریت گسترش و ترویج فرهنگ فاطمی و نیز برپایی مراسم های عزاداری و سوگواری از مهم‌ترین برنامه های اداره تبلیغات اسلامی در ایام نوروز۹۳ است.

وی افزود:سعی میشود در اجرای هرچه بهتر این برنامه‌ها هیئات و تشکل‌های دینی و مؤسسات دینی مردم نهاد محور اجرایی برنامه‌ها باشند.

دیدگاه شما

وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین
کانال تلگرامی آوای فامنین
بازی قیام مختار