آخرین اخبار

29. بهمن 1402 - 10:23   |   کد مطلب: 27798
جانشین رئیس سازمان بسیج اساتید استان همدان تاکید کرد:
راهیان نور، عهد دوباره اساتید بسیجی با شهدا
سفر راهیان نور اساتید بسیجی فرصتی مغتنم برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین آشنایی اساتید با رشادت‌ها و فداکاری‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «آوای فامنین»  به نقل از عصر همدان علی بقایی گفت: کاروان‌های راهیان نور اساتید بسیجی استان همدان با شعار «می‌خواهم مثل تو باشم» راهی سفری پربار به خوزستان شدند. این سفر که در دو نوبت از ۱۷ تا ۲۳ بهمن ماه انجام می‌شود، شامل بازدید از یادمان‌های شهدا، مناطق عملیاتی و همچنین اکتشافات و اقدامات جهادگران عرصه صنعت در استان خوزستان خواهد بود.

وی افزود: هدف از این سفر، تجدید میثاق با شهدا، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین آشنایی اساتید با رشادت‌ها و فداکاری‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس عنوان شده است.

بقایی ادامه داد: در این سفر، اساتید بسیجی با حضور در یادمان‌های شهدا، با آرمان‌های شهدا تجدید میثاق کرده و به مقام شامخ شهدا ادای احترام می‌کنند. همچنین، بازدید از مناطق عملیاتی و آشنایی با رشادت‌ها و فداکاری‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس از دیگر برنامه‌های این سفر است.

جانشین رئیس سازمان بسیج اساتید استان همدان گفت: یکی از برنامه‌های جالب این سفر، بازدید از اکتشافات و اقدامات جهادگران عرصه صنعت در استان خوزستان است. این بازدید با هدف آشنایی اساتید با دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه صنعت و همچنین تجلیل از جهادگران عرصه صنعت انجام می‌شود.

وی تاکید کرد: سفر راهیان نور اساتید بسیجی فرصتی مغتنم برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین آشنایی اساتید با رشادت‌ها و فداکاری‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس است.

 

انتهای خبر/.

دیدگاه شما

وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین
کانال تلگرامی آوای فامنین
بازی قیام مختار