آخرین اخبار

9. مهر 1402 - 20:16   |   کد مطلب: 27194
با تکمیل، نصب و راه‌اندازی سامانه طرح زوج و فرد؛
از نیمه مهرماه خیابان‌های همدان خلوت‌تر می‌شود
شهردار همدان گفت: به منظور مدیریت و ساماندهی ترافیک محدوده مرکزی شهر اقدامات مربوط به نصب و راه‌اندازی سامانه‌های پلاک‌خوان طرح زوج و فرد در محل‌های مصوب توسط شهرداری همدان انجام شده است.

سیدمسعود شهردار همدان گفت: در راستای اجرای مصوبات شورای هماهنگی ترافیک شهرستان همدان و به منظور  مدیریت و ساماندهی ترافیک محدوده مرکزی شهر اقدامات مربوط به نصب و راه‌اندازی سامانه‌های پلاک‌خوان طرح زوج و فرد در محل‌های مصوب توسط شهرداری همدان انجام شده است.

ان‌شاءالله قبل از نیمه مهرماه و بعد از اخذ کد پلیس، سامانه مذکور به صورت اتوماتیک و کاملاً مکانیزه به بهره‌برداری می رسد و پلیس راهور می‌تواند از طریق سامانه مذکور اعمال قانون نماید.

اجرای طرح زوج و فرد در کاهش حجم ترافیک و آلودگی هوا در محدوده مرکزی شهر بسیار مؤثر است و طبق فرایندهای تعریف شده در این سامانه، مجوز تردد برای شماره پلاک‌های زوج در روزهای زوج و شماره پلاک‌های فرد در روزهای فرد است.

محل‌های اجرای سامانه‌های پلاک خوان محدوده طرح در خیابان‌های شریعتی، خیابان بوعلی، خیابان بین‌النهرین، بلوار آیت‌الله مدنی، بلوار آیت‌الله کاشانی و بلوار خواجه رشید است.  

طبق مصوبه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان همدان، محدوده زمانی اجرای طرح از ساعت ۱۶ تا ۲۱ تعریف شده است.

پی نوشت: با توجه به تکمیل، نصب و راه‌اندازی سامانه الکترونیکی طرح زوج و فرد پلاک خودروها در شهر همدان و نظر به اهداف اجرای این طرح، احتمالا از نیمه مهرماه خیابان‌های محدوده طرح خلوت‌تر خواهد شد.

انتهای خبر/.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین
کانال تلگرامی آوای فامنین
بازی قیام مختار