آخرین اخبار

29. شهريور 1402 - 13:17   |   کد مطلب: 27163
در این مسابقات که با آموزش و راهبری در بخش خواهران در ۴ نقطه رقابت بین مساجد متسابقین در مرحله حوزه‌ای و اینک  مرحله شهرستانی و ناحیه‌ای که با استقبال پر شور و حداکثری شرکت کنندگان و حضور راه‌یافتگان مرحله ناحیه‌ای نیز  برگزار گردید.

به گزارش آوای در این مسابقه حضور سیدروح الله حسینی فرماندار شهرستان و سرهنگ هادی ربانی فرمانده سپاه ناحیه فامنين با استفاده از داوران متخصص و متعهد استانی در مرحله ناحیه‌ای در محل سالن اجتماعات کتابخانه شهید مطهری شهر فامنين برگزاری شد.

راه‌یافتگان در این مرحله با شور و اشتیاق از رتبه‌های برتر در مسابقات بین پایگاه‌ها و حوزه بودند که پس از رقابت در مرحله‌ ناحیه‌ای، راه‌یافتگان طی مراسمی تجلیل و به مرحله پایانی (استان) راه یافتند. در ضمن افراد حذف شده در این مسابقه به رسم یادبود هدیه‌ای دریافت کردند.

حجت الاسلام رضایی مسئول تعلیم و تربیت سپاه فامنیت در پایان از زحمات بسیجیان و فرمانده‌هان پایگاه‌ها و سرگروه‌های محترم و فرمانده‌هان حوزه‌ها و مسئولین تعلیم و تربیت در حوزه‌ها و مسئول محترم جامعه زنان ناحیه، فرمانده سپاه ناحیه و همه عزیزان و بزرگانی که در برگزاری این رویداد یاری دادند، تشکر کرد.

انتهای خبر/ ح

دیدگاه شما

وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین
کانال تلگرامی آوای فامنین
بازی قیام مختار