آخرین اخبار

27. آذر 1395 - 15:19   |   کد مطلب: 22466
اختتامیه بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ظهر شنبه با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد.
جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در همدان به کار خود پایان داد

به گزارش آوای فامنین به نقل از مهر، آیین اختتامیه بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ظهر شنبه با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد.

در این آیین از برگزیدگان بخش های مختلف جشنواره تقدیر به عمل آمد که شرح آن در ادامه آمده است:

در اولین بخش تجلیل در آیین اختتامیه جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان از علیرضا بشیری فرزند محمد حسین بشیری شهید مدافع حرم تقدیر به عمل آمد.

در بخش دوم با حضور احترام برومند، اصغر همت، علی مرادخانی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و فاضل عبادی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از هنرمندان گروه های خارجی حاضر در جشنواره تقدیر به عمل آمد که ذوق و شوق این هنرمندان را به دنبال داشت.

در تجلیل از برگزیدگان بخش عکس جشنواره بیست و سوم، با اهدای لوح تقدیر از بهار نیکپور و سمانه جویا برای ارائه مجموعه آثار تجلیل شد.

در این بخش لوح تقدیر و جایزه نقدی به مریم ملک مختار به عنوان نفر سوم، سید ضیاء الدین صفویان به عنوان نفر دوم انتخاب شد و تندیس جشنواره، لوح تقدیر و جایزه نقدی نیز از آن مریم قهرمانی زاده به عنوان نفر اول این بخش شد.

در بخش مسابقه پوستر تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مرضیه سرمشقی برای طراحی پوستر نمایش کسب و کار اهدا شد.

در بخش مسابقه پژوهش دیپلم افتخار و جایزه نقدی به کریم خاوری و تحسین مصطفی برای نگارش مقاله تئاتر کودک ونوجوان در یک دهه تئاتر خیابانی مریوان تقدیم شد و مژگان وثوقی و احمد بیگلریان نیز دیپلم افتخار و جایزه نقدی را دریافت کردند و نگار اسماعیل پور نیز در این بخش جایزه اصلی را به دست آورد.

رتبه سوم بخش نمایشنامه نویسی بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان را مریم رهاسرشت برای نگارش نمایشنامه نان و حلوا، رتبه دوم را محمد باقر نباتی مقدم برای نگارش افسانه سابالان و رتبه اول را کیومرث قنبری آذر و صدیقه دبیری برای نگارش نمایشنامه شیر کتابخانه به دست آورند.

در بخش مسابقه نمایشنامه نویسی آثار چاپ شده، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به داوود کیانیان برای نگارش نمایشنامه آوای پریان اهدا شد.

در بخش نمایشنامه خوانی استقبال صد سالگی تئاتر کودک و نوجوان دیپلم افتخار و جایزه نقدی به احسان مجیدی و فرزاد لباسی کارگردان نمایشنامه خوانی شنگول و منگول اهدا شد.

بیشترین جایزه تئاتر خیابانی به نمایش سورپرایز و این همه من رسید

هیئت داوران بخش تئاتر خیابانی شامل کریم اکبری مبارکه، منوچهر اکبرلو و احمد بیگلریان تندیس جشنواره و دیپلم افتخار را به هانیه زحمت کش و الهه میرزایی طراح لباس نمایش نگاه خط خطی تقدیم کرد.

در طرح ایده بخش تئاتر خیابانی مهدی حبیبی برای طرح و ایده نمایش سورپرایز، جایزه نقدی و لوح تقدیر را به دست آورد.

جایزه برگزیده طرح و ایده تئاتر خیابانی تندیس جشنواره، لوح تقدیر و جایزه نقدی به بهداد بلیغ فر کارگردان نمایش این همه من اهدا شد.

یاسمن رادمنش بازیگر نمایش این همه من لوح تقدیر و جایزه نقدی بهترین بازیگر زن تئاتر خیابانی را از آن خود کرد.

در این بخش محدثه فرهادی بازیگر نمایش سورپرایز جایزه نقدی و لوح تقدیر را به دست آورد و تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی بازیگر برگزیده تئاتر خیابانی به آنالی شکوری اهدا شد.

جایزه بهترین بازیگر مرد تئاتر خیابانی شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به مهدی حبیبی بازیگر نمایش سورپرایز اهدا شد و میثم سرآبادانی بازیگر نمایش جادوگر شهر زباله ها نیز لوح تقدیر و جایزه نقدی را از داوران این بخش دریافت کرد.

مهدی حبیبی کارگردان نمایش سورپرایز لوح تقدیر و جایزه نقدی بهترین کارگردانی تئاتر خیابانی را به دست آورد و بهداد بلیغ فر کارگردان نمایش این همه من به عنوان کارگردان برگزیده مورد تقدیر قرار گرفت.

هیئت داوران بخش تئاتر کودک بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان آراء خود را اینگونه اعلام کردند.

امیرحسین انصافی برای نمایش عمو نوروز و انصافی، فرید نوایی برای نمایش کلوچه های خدا، محمد نصرتی برای نمایش رنگ رنگ نقاشی، عبد آتشانی برای لاکی عجق وجق، آرمان پارسیان برای مورچه ای به نام موری کاندیدای آهنگسازی برگزیده بخش تئاتر کودک بودند.

در بخش بهترین آهنگسازی با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به محمد نصرتی آهنگساز نمایش رنگ رنگ نقاشی تقدیر به عمل آمد و فرید نوایی برای موسیقی نمایش کلوچه های خدا جایزه نقدی، لوح تقدیر و تندیس جشنواره را به دست آورد.

در انتخاب بهترین طراحی صحنه نمایش های بخش تئاتر کودک، هیئت داوران بهترین جایزه شامل جایزه نقدی و لوح تقدیر را به سینا ییلاق بیگی برای طراحی صحنه نمایش لاکی عجق وجق اهدا کرد و جایزه طراح برگزیده نیز به مهدی شریفی برای نمایش مورچه ای به نام موری اهدا شد.

در طراحی لباس تئاتر کودک، آزاده محمدی شیرازی برای نمایش لاکی عجق وجق جایزه نقدی و لوح تقدیر دریافت کرد و تندیس جشنواره، جایزه نقدی و لوح تقدیر نیز از آن زینب رشتی برای نمایش مورچه ای به نام موری شد.

در این بخش پس از معرفی کاندیداهای بهترین بازیگر مرد و زن، هیئت داوران جایزه نقدی و لوح تقدیر بهترین بازیگری زن را به ندا نوری بازیگر نمایش عمو نوروز و ننه سرما و مریم الهامیان بازیگر نمایش رنگ رنگ نقاشی تقدیم و با اهدای تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی از سحرزینعلی بازیگر نمایش کلوچه های خدا تقدیر کرد.

لوح تقدیر و جایزه نقدی بهترین بازیگر مرد به محسن شهرکی و محمد اسلامی بازیگران نمایش مورچه ای به نام موری اهدا شد و سعید حاج حیدری بازیگر نمایش کلوچه های خدا تندیس جشنواره، جایزه نقدی و لوح تقدیر بهترین بازیگر مرد بخش کودک را به دست آورد.

در بخش نمایشنامه نویسی تئاتر کودک، هیئت داوران جایزه نقدی و لوح تقدیر را به جواد انصافی نویسنده نمایش عمو نوروز و ننه سرما تقدیم کرد و در این بخش تندیس جشنواره، دیپلم افخار و جایزه نقدی به سید آرش شریف زاده نویسنده نمایش کلوچه های خدا اهدا شد.

لوح تقدیر و جایزه نقدی بهترین کارگردانی تئاتر کودک به جواد انصافی کارگردان عمو نوروز و ننه سرما اهدا شد و سید آرش شریف زاده کارگردان نمایش کلوچه های خدا به عنوان کارگردان برگزیده تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی را به دست آورد.

چهار نمایش برگزیده جشنواره منتخب مردم همدان

جایزه ویژه این بخش شامل دیپلم افتخار و جایزه نقدی به نمایش مورچه ای به نام موری به کارگردانی محمد جهان پا و نمایش کلوچه های خدا به کارگردانی سید آرش شریف زاده اهدا شد.

در بخش بین الملل تئاتر اورکت از کره جنوبی بیشترین آراء مردمی جشنواره را به دست آورد و همچنین بیشترین آراء بخش در تئاتر نوجوان به نمایش کدو زری به کارگردانی محمد طالبی و نمایش رنگ رنگ نقاشی به کارگردانی بهرام دوست قرین در تئاتر کودک اختصاص یافت.

در بخش تئاتر نوجوان بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، لوح تقدیر و جایزه نقدی بهترین موسیقی به رامین کهن برای نمایش گیسوانی برای پرواز اهدا شد و هیئت داوران با اهدای تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی از علی بی نیاز و سیاوش عظیمی برای موسیقی نمایش کدو زری تقدیر به عمل آورد.

در طراحی صحنه مسابقه تئاتر نوجوان از علی اعلمی برای نمایش کدو زری با لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیر شد و رضا حسن زاده برای نمایش حقایق شیفت شب، وقایع شیفت روز، تندیش جشنواره، لوح تقدیر و دیپلم افتخار را به دست آورد.

در بخش بهترین بازیگری زن و مرد تئاتر نوجوان، لوح تقدیر و جایزه نقدی بهترین بازیگر زن به فروزان بهرام پور بازیگر نمایش کدو زری اهدا شد و هیئت داوران با اهدای تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی از آنالی شکوری بازیگر نمایش یک سیب برای دو نفر تقدیر کرد.

هیئت داوران با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی از بازیگران نمایش کابوس همراه تقدیر به عمل آورد و دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی نیز به گروه بازیگران نمایش پس لرزه اهدا شد.

در بخش نمایشنامه نویسی تئاتر نوجوان، جایزه نقدی و لوح تقدیر به رضا صادقی برای نمایش حقایق شیفت شب، وقایع شیفت روز  اهدا شد و سینا شفیعی نویسنده نمایش پس لرزه تندیس جشنواره، جایزه نقدی و دیپلم افتخار را به دست آورد.

هیئت داوران در بخش بهترین کارگردانی با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی از حمیدرضا ملاحسینی کارگردان نمایش یک سیب برای دو نفر تقدیر کرد و تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به رضا حسینی کارگردان نمایش حقایق شیفت شب، وقایع شیفت روز اهدا شد.

جایزه ویژه هیئت داوران بخش نوجوان شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به محمد اسماعیل زاده کارگردان نمایش پس لرزه اهدا شد.

بدین ترتیب با تقدیر از برگزیدگان، بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در روز ولادت پیامبر اکرم(ص) به کار خود پایان داد.

انتهای پیام/ح

دیدگاه شما

وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین
کانال تلگرامی آوای فامنین
بازی قیام مختار