آخرین اخبار

23. آذر 1395 - 15:59   |   کد مطلب: 22398
استاندار همدان با حضور در آیین نکوداشت خدمات داوطلبان هلال احمر استان، صد میلیون تومان به نیازمندان کمک کرد.

به گزارش آوای فامنین، محمد ناصر نیکبخت با حضور در آیین نکوداشت خدمات داوطلبان هلال احمر استان همدان، گفت: ولادت نبی اکرم(ص)، پیامبری که رحمت للعالمین بود و با بهترین خلق و رفتار و مهربانی به هدایت بشریت و نجات انسان ها از ظلمت و تباهی رسالت یافت. 

 

وی با بیان ارزش کار داوطلبان هلال احمر تأکید کرد: نجات یک انسان همانگونه که در قرآن آمده است، معادل نجات همه انسان هاست. این سعادت بزرگی است که بدون داشتن هیچ توقع مادی برای خدمت به جامعه و مردم، در هلال احمر، محفل شایسته ای یافته اید.

 

استاندار همدان ادامه داد: در هلال احمر هیچ گستره ی محدودی نمی گنجد و تشکیلاتی که صادقانه و خالصانه بدون توجه به قبیله و آیین و دین، در جهان خدمات ارائه می کند.

 

نیکبخت ضمن تقدیر از خدمت مجاهدانه و صادقانه دکتر بهروز کارخانه ای مدیر کل هلال احمر استان، اذعان کرد: از انتخاب دکتر به این سمت بسیار خرسندم. فرد فرهیخته که با عشق و محبت قلبی خود و با کمال انسانیت در کار خیر قدم نهاده و با روحیه عارف و معنویت خود، این مجموعه بشردوستانه را هدایت می کند.

 

استاندار اظهار کرد: به خود می بالم در استانی هستم که مردمی بسیار خیر و شایسته دارد. در بحث اربعین شاهد همت و تلاش خودجوش مردم بودیم که چگونه با تمام توان از زوار امام حسین علیه السلام پذیرایی کردند.

 

وی در پایان مبلغ صد میلیون تومان را برای کمک به نیازمندان هلال احمر تقدیم کرد و از تمبری که به نام روز هلال احمر ثبت شده بود، رونمایی کرد.

 

شایان ذکر است، استاندار با نام داوطلب افتخاری و نمونه در جمعیت هلال احمر، تقدیر شد و با اهداء تندیسی از وی تجلیل به عمل آمد.

 

انتهای پیام/ح 

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین
وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار