آخرین اخبار

18. آبان 1395 - 14:35   |   کد مطلب: 21938
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فامنین:
افتتاح همزمان 714 واحد یک نفره زایمان طبیعی در سراسر کشور
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فامنین در مراسم افتتاحیه گفت: فلسفه ایجاد مرکز LDR (واحد تک نفره زایمان طبیعی) با هدف برقراری آرامش و امنیت سلامت مادران، برای زایمان طبیعی می باشد.

به گزارش آوای فامنین، دکتر مهدی دیناری در مراسم باشکوه افتتاح مرکز LDR در بیمارستان امام حسن مجتبی گفت: ضمن تقدیر از امام جمعه و فرماندار شهرستان فامنین، از حضور صمیمی مهمانان گرانقدر دکتر یحیی دولتی و دکتر علی عطایی و اعضای شورای شهر و  خیرین شهرستان و تمام همکاران بهداشت و درمان و پرسنل بیمارستان با هدف خدمت رسانی صادقانه به مردم، این بخش مورد بهره برداری قرار می گیرد.

 

وی با بیان افتتاح همزمان 174 واحد یک نفره زایمان طبیعی در سراسر کشور، افزود: همزمان با شروع طرح تحول سلامت با هدف ایجاد امنیت سلامت خانواده ها و نداشتن دغدغه درمان، برای بیماران در سراسر کشور، در شهرستان نیز با برنامه هایی از جمله؛ طرح توسعه اورژانس بیمارستان و ایجاد بلوک های سازمانی، بهینه سازی ساخت مراکز بهداشت و درمان و بسیاری از برنامه های مربوطه، انجام شده است.

 

مدیر شبکه بهداشت ادامه داد: فضاهای اضافه شده به بخش زایمان در حقیقت مکانی برای حضور مادران قبل و حین و بعد از زایمان است و برنامه هایی در دوران بارداری و مشاوره پدران و شیر دهی انجام می شود.

 

دکتر دیناری با بیان تعلق بودجه ای بالغ بر 300 میلیون تومان در طول ده ماه اخیرخاطر نشان کرد: خدمات صادقانه انجام شده است، تا مادران آمادگی داشته باشند در بلوک زایمان بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) بدون نگرانی و عدم نیاز اعزام به مراکز درمانی همدان، با امکانات مناسب در بیمارستان حاضر شوند.

 

وی اظهار کرد: در قسمت های مختلف بیمارستان تلاش زیادی شده است تا این پروژه به ثمر برسد. قطع یقین افتتاح این پروژه حاصل پیگیری تک تک مسئولین و همکاران و زحمات فراوان دکتر مهران جباری مدیریت سابق بوده است.

 

انتهای پیام/ح

دیدگاه شما

وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین