آخرین اخبار

11. ارديبهشت 1395 - 15:19   |   کد مطلب: 19609
به مناسبت فرارسيدن سالروز شهادت استاد شهيد آيت الله مرتضي مطهري و بزرگداشت مقام معلم، فرماندار شهرستان فامنين پيام تبريکي را صادر نمود.
ظرافت و زیبایی کار معلمان در عرصه تعلیم و تربیت ستودنی و تعظیم در مقابل عظمت این قشر خدوم ضرورتی اجتناب ناپذیر است

به گزارش آوای فامنین از روابط عمومي فرمانداري شهرستان فامنين ، متن اين پيام بدين شرح است :

 

به راستي ظرافت و زيبايي کار معلمان در عرصه تعليم و تربيت ستودني و تعظيم در مقابل عظمت ، شکوه و گرانمايگي اين قشر خدوم و پرتلاش براي آحاد جامعه اسلامي ، ضرورتي اجتناب‌ناپذير است.

 

راز ماندگاري و عظمت معلمان در ذهن و قلب مردم همانا خلوص و صفاي باطن آنهاست و قطعاً جوشش چشمه‌سارهاي زلال پويندگان راه سعادت و تکامل بشري حاصل مجاهدت‌هاي معلمان و مربيان فرزانه‌اي است که امانت‌دار انسان‌اند .

 

هر تلاشي که در راه اعتلاي تعليم و تربيت کشور صورت گيرد نقش سازنده‌اي در شکل‌گيري شخصيت و آينده فرزندان اين سرزمين خواهد داشت و در نزد خداوند متعال از ارج و ارزش شايسته‌اي برخوردار است.

 

معلمان و دانش آموزان سفيران و مبلغان خوبي براي تشريح برنامه هاي اقتصاد مقاومتي هستند و بايد با تشکيل کارگروه اقتصاد مقاومتي در آموزش وپرورش و مدارس ، در  اجراي سياست هاي اقتصاد مقاومتي گام هاي بزرگ و مهمي برداريم .

 

12 ارديبهشت سالروز شهادت استاد فرزانه شهيد مرتضي مطهري، بنام روز معلم نامگذاري شده است و به پاس زحمات بي شائبه آن عزيزان اينجانب بر خود لازم ميدانم که در هفته بزرگداشت مقام معلم به پيشگاه همه معلمان و مربيان تلاشگر شهرستان شهيد پرور فامنين اداي احترام نموده و از زحمات شبانه‌روزي آنان در حوزه تعليم و تربيت اين مرز و بوم تقدير و تشکر نمايم.

 

از درگاه ايزد منان براي معلمان و فرهنگيان عزيز توفيق خدمت بيشتر به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و آرمان‌هاي متعالي نظام تعليم و تربيت کشور آرزومندم .

 

انتهای پیام/ح

دیدگاه شما

وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین