آخرین اخبار

1. آذر 1396 - 15:56   |   کد مطلب: 25102
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان فامنین:
تجدید بیعتی دوباره با ولایت در اولین روز هفته بسیج
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان فامنین گفت: مراسم دیدار با امام جمعه به مناسبت هفته بسیج برای تجدید بیعت با ولایت برگزار شد.
تجدید بیعتی دوباره با ولایت در اولین روز هفته بسیج

به گزارش آوای فامنین، سرگرد حسن بهادری یکتا، در مراسم دیدار با امام جمعه شهرستان فامنین گفت: با سلام و درود بر ارواح پاک و مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم و عرض تبریک به مناسبت هفته بسیج، همه دنیا جمع شدند و داعش را ایجاد کردند که ایران را نابود کنند و امروز شاهد پیروزی بزرگی هستیم.

وی افزود: قدر دانی از بسبج را خداوند در حدیث قدسی فرمودند و حضرت امام نیز فرمودند؛ بسیج شجره طیبه و درخت پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و تعیین طراوت و حدیث عشق می دهد.  ملتی که در خط اسلام ناب محمدی است باید همه افرادش بسیجی باشد. بسیج لشکر مخلص خداست و تشکیل بسیج از برکات جلیله انقلاب اسلامی بود.

 
فرمانده سپاه ناحیه فامنین ادامه داد: با تفکر و برکت بسیج بود  که بر داعش و استکبار جهانی پیروز شدیم. قطعا امام عزیز این روزها را می دیدند. به فرمایش رهبر معظم انقلاب، هر کس اسلام حقیقی و اسلام ناب محمدی را بپذیرد و تایید و حمایت کند اوست که به درستی بر آحاد ایران خدمت می کند. پیوند توسل میان بسیجیان بر حضرت مهدی(عج) یک پیوند ناگسستنی و فراموش نشدنی است و باید افتخار کنیم که بسیجی هستیم.

وی با بیان اهمیت تفکر بسیجی اذعان کرد: رکن اصلی و اولین دکترین بسیجی بودن پایبندی به نظام مقدس اسلام ناب محمدی است. داشتن نظم و جهادی بودن و دشمن ستیز و سازمان یافتگی از ارکان بسیج و تعامل مستمر بین اعضا و کار جمعی، داشتن انعطاف پذیری و پذیرش تنوع 
از ویژیگی های بسیج است. 

وی اظهار کرد: اصول دیگر بسیج اخلاص است . بسیجیان در گمنامی و بی توجه به نام و نشان، داوطلبانه خدمت می کنند. دست و بازوی همه پیشگامان بسیج را می فشاریم و تشکر ویژه داریم از حجت الاسلام والمسلمین رضا مصباح که به عنوان امام جمعه فامنین با داشتن تفکر بسیجی باعث ایجاد اتحاد و همدلی بین مردم و مسئولین شده اند.

سرگرد بهادری در پایان ضمن اعلام برنامه های هفته بسیج از پیشکسوتان و نخبگان بسیجی تجلیل کرده و وحدت و همدلی بین آحاد مردم و دستگاه های دولتی را مدیون تفکر بسیجی و انقلابی حجت السلام والمسلمین رضا مصباح، امام جمعه فامنین دانست.

در ادامه مراسم دو نفر از نخبگان بسیجی مطالبی را ارائه کردند.

انتهای پیام/ح

تجدید بیعتی دوباره با ولایت در اولین روز هفته بسیج

دیدگاه شما

عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین
وضع هوای فامنین