آخرین اخبار

28. آبان 1396 - 15:31   |   کد مطلب: 25089
مسئول بسیج ادارات استان همدان از جمع‌آوری و ارسال کمک‌های مردمی به همت حوزه شهید مقصودی ادارات کل استان همدان به مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش آوای فامنین، سرهنگ احد امیری در گفتگو با خبرنگاربسیج اظهار داشت: در پی وقوع زلزله در استان کرمانشاه بسیج ادارات استان با تشکیل ستاد اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردمی کرد.

وی افزود: در پی وقوع این حادثه تاسف‌بار که مناطقی از کرمانشاه را با مشکلات حاد و جدی روبرو کرد بلافاصله بنا به تدبیر اتخاذ شده ستاد جمع‌آوری کمک‌های مردمی و دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد و اقدامات موثری در حال پیگیری است.

مسئول بسیج ادارات استان همدان عنوان کرد: این ستاد با ارسال پیامک به پایگاه‌های تابع در سطع استان و اعلام نیازمندی‌ها و نیز معرفی مسئول ستاد جمع‌آوری به مرکزیت حوزه شهید مقصودی ادارات کل موفق شد با جمع‌آوری کمک‌های هر دستگاه تاکنون تعداد پنج تانکر آب آشامیدنی توسط آبفای روستایی و 4 هزار پتو توسط پایگاه هلال احمر و 400 تخته چادر امدادی اقدام کند.

وی ادامه داد: اعزام دو گروه امدادی از شرکت توزیع برق به منظور کمک در امر برق‌رسانی و تعداد یک هزار قوطی کنسرو و یک کامیون آب معدنی از شرکت آبفای شهری استان و یک وانت اقلام خشکبار از شرکت آبفای روستایی و تعداد 200 تخته پتو از تامین اجتماعی نیز تهیه و به مناطق زلزله زدگان ارسال شد.

امیری تصریح کرد: جمع‌آوری کمک‌ها به مناطق زلزله‌زده همچنان ادامه داشته و این روند با تناسب خوبی در حال انجام است.

وی با بیان اینکه یک گروه ازروحانیون سازماندهی شده به منظور کمک رسانی به مناطق مورد نظر اعزام شد، عنوان کرد: بسیج ادارات مصمم است تا با حداکثر توان نسبت به کمک‌رسانی به مناطق آسیب دیده اقدام لازم را به عمل آورد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین
وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی