آخرین اخبار

16. آبان 1396 - 11:05   |   کد مطلب: 25054
رئیس اداره تبلیغات اسلامی اسدآباد با بیان اینکه اربعین امام حسین(ع) تکمیل کننده عاشوراست، گفت: اربعین در واقع پتانسیلی دارد که موجب فراهم شدن مقدمات ظهور امام زمان می‌شود.

حجت‌الاسلام سید مجید موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار آوای فامنین،  گفت: اربعین حسینی درواقع عاشورای دوم و مکمل آن است و ما معتقدیم که این مهم پتانسیلی دارد که مقدمات ظهور حضرت حجت(عج) را فراهم می‌کند.
موسوی گفت: تجلی مردم در پیاده‌روی اربعین حسینی به سمت مرقد امام حسین(ع) نمادی از وحدت و شکوه و عظمت شیعیان را به دنبال دارد و در واقع بزرگترین گردهمایی در جهان محسوب می‌شود. 
وی بابیان اینکه شهرستان اسدآباد افتخار این را دارد که میزبان زوار حسینی به سمت کربلا باشد، گفت: قرار گرفتن در مسیر کربلا فرصت مغتنمی برای مردم است که عشق و ارادت خود را به حضرت سیدالشهدا قرار دهند. 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی اسدآباد با اشاره به ایجاد ایستگاه‌های صلواتی در شهرستان اسدآباد با کمک‌های مردم، افزود: این ایستگاه با تمام توان مالی و با خلوص نیت مردم ایجاد شده است. 
وی از برپایی نمازهای جماعت در ایستگاههای صلواتی اربعین خبر داو گفت: روحانیون با حضور در این ایستگاه نماز جماعت را با زوار حسینی برپا می‌کنند و در این زیمنه به احکام اسلامی م‌پردازند.
 بابیان اینکه وجود این ایستگاه‌های صلواتی آبروی شهرستان محسوب می‌شود، گفت: انتظار می‌رود که مردم در موقع برگشت زائران نیز با ارائه خدمات مناسب مانند در اختیار گذاشتن امکانات و وسایل موردنیاز مهمان‌نوازی گرم داشته باشند.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

شهرداری فامنین
وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین