آخرین اخبار

25. مهر 1396 - 9:12   |   کد مطلب: 24988
معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از حضور 400 هنرمند داخلی و خارجی در بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان خبر داد.

به گزارش آوای فامنین، مجید فروتن معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفتگو با نافع، با اشاره به اینکه امسال  بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان از دهم لغایت هفدهم آذر ماه برگزار خواهد شد،گفت:اففتاجیه این جشنواره همزمان با هفته وحدت واختتامیه آن در سالروز ولادت پیامبر اکرم(ص) می باشد.

 

وی با بیان اینکه امسال شمار آثار ارسالی به دبیر خانه جشنواره 25 درصد رشد داشته است،خاطرنشان کرد:جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان امسال در بخش های کودک،نوجوان،خیابانی،دانش آموزی،خردسال،بین الملل،کارگاه ها و نشست های تخصصی ،مقالات و بخش نمایشنامه نویسی برگزار میگردد.

 

فروتن با اذعان به اینکه پوستر جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان امروز رونمایی میشود، عنوان کرد:این مراسم با حضور مسئولان کشوری و استانی در مدرسه ابتدائی پسرانه برهان برزین در شهرک اندیشه همدان برگزار میشود.

 

وی همچنین یادآور شد:امسال جشنواره  تئاتر کودک ونوجوان با تاکید بر محتوای آثارهنری ، آموزش محوری وتقویت بخش بین الملل پی گرفته می شود.

 

وی در ادامه با بیان اینکه این جشنواره به صورت همزمان در سراسر استان برگزار خواهد شد،خاطرنشان کرد:هنرمندان بخش ویژه همدان در تمامی شهرستانهای استان اجرا خواهند داشت و از این طریق تمامی کودکان و نوجوان استان در شور و نشاط حاصل از برگزاری جشنواره سهیم می شوند.

 

مجید فروتن همچنین بیان کرد: در جشنواره پیش رو "زهرا کاظمی"از کارگردانان حوزه تئاتر کودک و نوجوان دبری جشنواره را عهده دار است.

 

وی در ادامه از حضور 400 میهمان داخلی و خارجی در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان پیش رو خبر داد و گفت:به زودی اسامی کشورهای شرکت کننده در این جشنواره اعلام خواهد شد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین
وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین