آخرین اخبار

21. مهر 1396 - 14:55   |   کد مطلب: 24949
نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس با بیان اینکه مسدود کردن چاه های غیرمجاز، به کشاورزان ضعیف خسارت وارد می کند، گفت: باید چاره ای اندیشیده شود تا کشاورزان دچار خسارت نشوند و به حاشیه شهرها مهاجرت نکنند.

به گزارش آوای فامنین، «محمدعلی پورمختار» عصر روز گذشته در آیین اختتامیه سومین همایش ملی هم‌اندیشی سیب‌زمینی گفت: این روزها بیش از هر زمان دیگر همکاری دستگاه هایی همچون وزارت نیرو، وزارت اقتصاد در حوزه گمرک، وزارت بهداشت و وزارت صنعت در حوزه تجارت، که به وزارت جهاد کشاورزی به نوعی نزدیک هستند، احساس می شود.
وی با بیان اینکه برای رشد حوزه کشاورزی همکاری تنگانگ این دستگاه ها نیاز است، اظهار کرد: تعدادی از کشاورزان ضیف با مسدود شدن چاه های غیر مجاز و فاقد پروانه روبرو شده اند چراکه نگاه وزارت نیرو و سازمان آب‌منطقه‌ای استان‌ها و شهرستان‌هاعمدتاً به سمت ارائه گزارشهایی از روند صرفه جویی در مصرف آب است تا نگاه به بیچاره کردن کشاورزان ضعیف.
نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس با بیان اینکه امروزه با پدیده انسداد چاه‌های غیر مجاز و فاقد پروانه مواجه هستیم، بیان کرد: چاه‌های غیر مجاز و فاقد پروانه بیشترین خسارت‌ را به کشاورزان ضعیف وارد می‌کند.
پورمختار تصریح کرد: باید چاره ای اندیشیده شود تا کشاورزان دچار خسارت نشوند و به حاشیه شهرها مهاجرت نکنند.
وی همچنین عنوان کرد: حمایت های لازم از سیب زمینی کاران هم نشده است و بدین ترتیب کشاورزان ضعیف این حوزه به دلیل عدم حمایت ها له شده اند.
انتهای پیام/

دیدگاه شما

وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین