آخرین اخبار

19. مهر 1396 - 14:19   |   کد مطلب: 24938
رییس اتحادیه مرغ و ماهی استان خبرداد:
کاهش ۱۰درصدی قیمت مرغ در استان
رییس اتحادیه مرغ و ماهی از کاهش کاهش ۱۰درصدی قیمت مرغ در استان خبر داد و گفت: این قیمت در روزهای آینده نیز با کاهش مواجه خواهد شد.

جواد عاشوری در گفت و گو با   خبرنگارآوای فامنین، با اشاره به کاهش ۱۰درصدی قیمت مرغ در استان گفت: هرکیلو گوشت مرغ گرم ۶هزارو ۴۰۰و هرکیلو گوشت مرغ منجمد ۶هزارو ۱۰۰تومان در بازار عرضه می شود.
وی عدم استقبال مردم از خرید گوشت مرغ و عرضه فراوان آن در بازار و جوجه ریزی مرغداری ها را از دلایل این کاهش قیمت عنوان کرد و خاطر نشان کرد: تمام نیاز موجود از خود استان و استان های همجوار تامین می شود و این در حالی است که مرغ مازاد استان نیز به این استان ها ارسال خواهد شد.
رییس اتحادیه مرغ و ماهی  با اشاره به اینکه روزانه حداقل ۴۰تن مرغ گرم در بازار عرضه خواهد شد گفت:  تخم‌مرغ نیز شانه ای ۱۰هزار تومان  بازار عرضه می شود.
عاشوری در ادامه  با اشاره به اینکه هرروزه بازرسی های نامحسوس توسط اتحادیه مرغ با هماهنگی اتاق اصناف و بازرسی و نظارت انجام‌میگیرد خاطر نشان کرد: تا کنون تخلفی مشاهده و در سامانه ثبت نشده است.
وی همچنین در خصوص اعتراض مردم به جابجایی محل بازار بزرگ پرنده شان خاطر نشان کرد: برنامه جابجایی این بازار توسط ادارت ذی صلاح از جمله محیط زیست ،شهرسازی و نهاد های دیگر   در حال نهایی شدن است و به زودی این بازارچه که مشکلات اجتماعی رابرای مردم به وجود اورده است به جای دیگری انتقال خواهد یافت.

دیدگاه شما

شهرداری فامنین
وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین