آخرین اخبار

18. مهر 1396 - 13:15   |   کد مطلب: 24932
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: سرعت وزش باد در نقاط مختلف این استان از بعدازظهر فردا(چهارشنبه) شدت یافته و افزایش می یابد.

به گزارش آوای فامنین، محمد حسن باقری شکیب روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: آسمان استان همدان تا 24 ساعت آینده نیمه ابری گاهی وزش باد و از بعد از ظهر سرعت وزش باد و برخی ساعات غبار رقیق همراه است.
وی با بیان اینکه تا چند روز آینده بارندگی در استان وجود ندارد گفت: گرمترین نقطه استان در 24 ساعت گذشته اسدآباد با 25 درجه سانتیگراد بالای صفر و خنک ترین نقطه بهار با چهار درجه سانتیگراد بالای صفر گزارش شده است.
به گفته وی کمینه دمای هوای همدان در 24 ساعت گذشته 6 درجه سانتیگراد بالای صفر و بیشینه دمای این شهر 23 درجه سانتیگراد بالای صفر گزارش شده است.
وی اضافه کرد: در 24 ساعت گذشته بیشترین سرعت وزش باد ثبت شده مربوط به شهرستان بهار با 45 کیلومتر بر ساعت گزارش شده است و در همدان به 21 کیلومتر بر ساعت رسیده است.
آب و هوای استان همدان در نتیجه وجود کوه های مرتفع، رودخانه ها و پستی و بلندی های زیاد به شدت متغیر است، این استان زمستان های سرد، پر برف و باران و تابستان های معتدل دارد.
2087/1181

دیدگاه شما

وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین