آخرین اخبار

17. مهر 1396 - 9:38   |   کد مطلب: 24923
با حضور فرماندار و رئيس شوراي تامين شهرستان در ستاد نيروي انتظامي شهرستان و با حضور نيروهاي انتظامي ، سپاه پاسداران و رؤساي ادارات صبحگاه مشترک اجرا شد.

به گزارش آوای فامنین،  در ابتداي مراسم سرهنگ سلگي فرمانده انتظامي شهرستان ضمن خير مقدم گويي گزارشي از عملکرد نيروي انتظامي شهرستان بيان داشت .

سيد مجيد شماعي فرماندار شهرستان فامنين نيز در ادامه گفت : اولين نياز انسان ، نياز فيزيولوژيک و دومين نياز انسان ، امنيت است.

شماعي  اظهار کرد : انسان براي بهتر زندگي کردن نياز به امنيت دارد و امنيت رواني يکي از مهمترين امنيت ها است ، نيروي انتظامي در اين بحث نقش حائز اهميتي دارند ، جامعيت بشري با امنيت رواني در کمال آرامش روحي و رواني به امور زندگي روزمره خود مي پردازند که اين امر از عملکرد کليه دستگاه ها از جمله آموزش و پرورش و نهاد هاي حقوق و قضايي و بويژه نيروي انتظامي حاصل شده است.

وي افزود : هفته ناجا فرصت مغتنمي است تا فعاليت شبانه روزي اين نيروي خدوم نظام مقدس اسلامي را در سطح کشور و شهرستان فامنين ارج نهيم و اين هفته را به همه پرسنل ناجا در جاي جاي کشورمان و شهرستان تبريک مي گوييم .

لازم به ذکر است که در پايان به همين مناسبت از جانباز و بازنشسته نيروي انتظامي شهرستان و همين طور از فرماندهي و جمعي از کادر نمونه نيروي انتظامي تقدير بعمل آمد و حاضرين به بازديد از نمايشگاه کشفيات نيروي انتظامي شهرستان پرداختند .

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین
وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار