آخرین اخبار

15. مهر 1396 - 9:50   |   کد مطلب: 24912
نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی، تغییر در برجام را غیر قابل قبول و بدعهدی آمریکا نسبت به تعهدات خود را،سند حقانیت جمهوری اسلامی دانست.

به گزارش آوای فامنین، محمد مهدی مفتح نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگارنافع، با اشاره به اینکه برجام یک سند حقوقی الزام آور برای طرفین است که آمریکا به آن عمل نکرد،گفت:برجام پس از مذاکرات طولانی منعقد شد و به همین دلیل تغییر مجدد در آن مقدور نیست.

وی افزود:طرفین در برجام متعهد شدند که به تمام قوانین بین الملل پایبند باشند و این در شرایطی بود که جمهوری اسلامی با روحیه تعاملی و آمریکا همچنان با روحیه خصمانه وارد میدان شد.

مفتح با بیان اینکه بدعهدی های آمریکا در موضوع برجام، حقانیت جمهوری اسلامی را بیش از پیش به اثبات میرساند،خاطرنشان کرد:آمریکایی ها رفتاری خصمانه خود را از اول انقلاب تا کنون نه تنها کاهش نداده اند بلکه افزایش هم ‌داده اند.

وی با تاکید بر اینکه ایجاد تغییرات جدید در برجام و افزودن ماده و تبصره ای به آن با وجود بدعهدی های پیش آمده به هیچ وجه مقدور و معقول نیست،بیان کرد:وقتی مذاکرات برجام صورت گرفت انتظار جامعه بین الملل این بود که رفتارهای خصمانه آمریکا علیه ایران تا حدودی تعدیل شود اما آمریکا همواره دست از رفتارهای ناصحیح خود برنداشت.

مفتح با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر غیر قابل اعتماد بودن آمریکا و عهدشکنی های این کشور تاکید کرد:تغییر در برجام به هیچ وجه قابل پذیرش نیست.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین