آخرین اخبار

13. مهر 1396 - 8:56   |   کد مطلب: 24910
افراد ناشناسي شامگاه گذشته مدير موسسه علمي را به گلوله بستند

به گزارش آوای فامنین،به نقل ازهمدان‌پيام: حدود ساعت 20  شب سه شنبه 2 ناشناس با موتورسيكلت به يكي از مسئولان مؤسسه علمي در كبودراهنگ شليك كردند.
به گفته شاهدان عيني، 2 موتورسوار به سمت اين شخص گلوله‌هاي متعددي شليك كردند كه چند گلوله به خودرو (پرايد) و يك گلوله نيز به پاي وي برخورد كرد و او را راهي بيمارستان کرد و در ادامه  تيم پزشكي سريعاً براي مداواي وي اقدام كردند.
به گفته مسئولان بهداشتي شهرستان يك گلوله که به ران پاي وي اصابت كرده بود بلافاصله از بدن وي خارج شده بود و اين شخص مصدوم، جراحت سطحي داشته و ساعت 22:30 دقيقه نيز از بيمارستان امام رضا كبودراهنگ ترخيص شده است.
يكي از همسايگان اين مؤسسه مي‌گويد:  اين اتفاق عصر روز سه‌شنبه اتفاق افتاده و 2 نفر موتورسوار با سر و صورت پوشانده شده به سمت اين فرد گلوله‌هايي شليك مي‌كنند كه به خودرو و  خودش اصابت كرد.
م. الف مي‌گويد: روز گذشته از يكي از خيابان‌هاي كبودراهنگ با خودرو گذر مي‌كرديم كه جمعيت فراواني توجه ما را به خود جلب كرد و پس از پرس‌وجو متوجه شديم كه فردي مورد اصابت گلوله قرار گرفته و متأسفانه مصدوم شده است.
فرمانده نيروي انتظامي كبودراهنگ نيز در گفت‌وگو با همدان‌پيام اظهار داشت: اين موضوع در دستور كار نيروي انتظامي قرار گرفته و به طور جدي پيگيري مي‌شود كه خبرهاي تكميلي آن در اولين فرصت به اطلاع مردم رسانده خواهد شد.

دیدگاه شما

وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین