آخرین اخبار

12. مهر 1396 - 9:06   |   کد مطلب: 24906
سخنگوی شورای شهر همدان با بیان اینکه از بین 4 گزینه شهردار همدان انتخاب شد افزود: حسین مرادی با اجماع 11 رای به عنوان شهردار همدان معرفی شد.

به گزارش آوای فامنین، به نقل از صبح الوند ؛ بالاخره بعد از ماهها انتظار در جلسه شورای شهر همدان شهردار جدید این شهر انتخاب شد.

 

در همین زمینه کامران گردان در گفتگو با خبرنگار صبح الوند، با بیان اینکه از بین 4 گزینه شهردار همدان انتخاب شد افزود: در جلسه شورای شهر، شهردار شهر همدان از بین  اقایان یوسفی نوید، محمدی ، یگانه  و مرادی رای گیری به عمل امد که آقای حسین مرادی موفق به کسب بالاترین رای شد.

 

سخنگوی شورای شهر همدان  با اشاره به اینکه گزینه منتخب با اجماع حداکثری یعنی رای 11 نفر انتخاب شده است افزود: اقای حسین مرادی سوابق درخشانی دارد، وی شهردار سابق مناطق 4 و 22 تهران و هم اکنون مدیر کل امور هماهنگی  مناطق شهری تهران را به عهده دارد و رشته اش هم دکتری عمران است.

 

وی به بیان دلایل اصلی انتخاب شهردار جدید همدان پرداخت و گفت: یکی از دلایل انتخاب سابقه کاری و همچنین مدرک تحصیلی شهردار جدید که مرتبط  با شهرداری است و دیگری جوان بودن وی است که تمامی آیتم های  مد نظر ما را داشت  و توانست نمره بالایی کسب کند.

 

گردان  در ادامه عنوان کرد: همدان نیروهای بومی بسیار زیادی دارد و اولین اولویت ما به کارگیری همین نیروهای بومی است.

 

وی در پایان  با تاکید بر اینکه شهردار جدید در مصاحبه های خود تاکید بر آن داشتند که به کار گیری نیروهای بومی در اولویت اولشان است گفت: شهردار جدید تاکید داشتند که به هیچ وجه نیروهای جدیدی با خودشان نخواهند آورد مگر اینکه نیاز صددرصدی باشد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین