آخرین اخبار

24. مرداد 1396 - 9:23   |   کد مطلب: 24702
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس اظهار کرد: رسانه‌ها چشم بینای مردم هستند و می‌توانند یک جریان را هدایت کنند. بنابراین معتقدم اصحاب رسانه تقویت شوند زیرا می‌توانند در مقابل تمام زیاده‌خواهی‌ها بایستند و باید حتما حمایت شوند.

به گزارش آوای فامنین، به نقل از ایسنا، امیر خجسته در مراسم گرامی‌داشت روز خبرنگار خاطرنشان کرد: مسئولین باید به اصحاب رسانه توجه داشته باشند زیرا این قشر در جامعه نقش‌آفرین است. هر موردی هم که در رابطه با مسایل اصحاب رسانه وجود داشته باشد با جدیت پیگیری می‌کنیم. مفاسد اقتصادی از جمله مسایل مهمی است که از مجلس انتظار است سینه سپر کند و بایستد.

وی افزود: اگر مجلس محکم بایستد، در حوزه {مبارزه با} مفاسد اقتصادی می‌توان کاری انجام داد، دستگاه‌های نظارتی ما زیاد هستند اگر کسی ریگی در کفشش نباشد، می‌ایستد و وظیفه نمایندگان این است که به خوبی نظارت کنند و ما نیز در فراکسیون هر جا موضوعی در ارتباط با مقوله مفاسد مطرح شود، ورود می‌کنیم.

نماینده همدان تصریح کرد: در مبارزه با مفاسد اقتصادی نباید مصلحت‌اندیشی کرد و اگر دستگاه‌های نظارتی من‌الجمله قوه قضاییه در برخورد با مفاسد به درستی به وظیفه خود عمل کنند، می‌توان بسیاری از مفاسد را از بین برد.

دیدگاه شما

وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین