آخرین اخبار

25. تير 1396 - 13:23   |   کد مطلب: 24562
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان با اشاره به برگزاری ۹۵۰ گفتمان دینی در همدان گفت: امسال ۱۵ هزار کلاس قرآنی در سطح استان برگزار شده است.

به گزارش آوای فامنین، حجت‌الاسلام داوود عباسی، معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان با اشاره به برگزاری گفتمان‌های دینی عمومی توسط مبلغان اعزامی در مناسبت‌های سال‌ جاری، به خبرنگار شبستان گفت: در سه ماهه امسال بیش از ۹۵۰ گفتمان دینی توسط مبلغان در مناسبت‌های مذهبی برگزار شده است.

 

وی با اشاره به اینکه گفتمان های دینی با هدف پاسخگویی به شبهات و راهکارهای جدی در راستای مقابله علمی با جنگ نرم دشمن برگزار می شوند، اظهار داشت: برای رسیدن به نتیجه مطلوب اساتید باید از روشهای نوین تبلیغی استفاده کنند.

 

وی با یادآوری به اینکه امروزه تهدید دشمنان علیه نظام و انقلاب اسلامی به صورت آسیبهای اجتماعی نمود پیدا کرده است، خاطرنشان کرد: مسؤولان با آسیب شناسی اجتماعی و ارائه راهکار به مردم به‌ ویژه نسل جوان و نوجوان در مقابله با این معضل اجتماعی تلاش کنند.

 

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان با اشاره به فعالیت تبلیغی مبلغان و روحانیان در برگزاری گفتمانهای دینی، عنوان کرد: گفتمان های دینی باید به صورت هدفمند برگزار شود و از این فرصتها در جهت آگاه سازی نسل جوان نسبت به مسائل روز جامعه بهره مند شد.

 

حجت الاسلام  عباسی برگزاری گفتمان های دینی و آگاه سازی  نسل جوان را سدی در برابر دسیسه های فرهنگی دشمنان دانست و گفت: این نشستهای دینی در تقویت بنیه دینی، اجتماعی و فکری جوانان و نوجوانان موثر است.

 

وی اظهارداشت:  ۴۸ هزار نفرروز مبلغ در قالب ۴ هزار و ۶۷۸ نفر در سه ماهه سال‌جاری، به مناطق مختلف استان اعزام شده اند.

 

 

پایان پیام

دیدگاه شما

وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین