آخرین اخبار

25. تير 1396 - 13:19   |   کد مطلب: 24560
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت وزرایی معرفی کند که کارآمد، توانمند، برنامه‌ریز و با روحیه جهادی وانقلابی باشند.

به گزارش آوای فامنین، امیر خجسته در نطق میان دستور خود در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی با اشاره به در پیش بودن معرفی کابینه به مجلس اظهار کرد: دولت وزرایی انتخاب کند که در حوزه خود کار تخصصی کرده باشند و تعامل خوبی با مجلس داشته و به دور از حاشیه سازی باشند.

وی همچنین با بیان اینکه راه آهن تهران-همدان پس از سال‌ها عملیاتی شد و به بهره برداری رسید، اظهار داشت: این اقدام در شرایط سخت تحریم و با فشار نمایندگان با استفاده از ابزارهای قانونی از جمله تقاضای استیضاح و طرح سوال و برگزاری بیش از صد جلسه در وزارت راه و مجلس انجام شد. من از وزارت راه تقدیر و تشکر می کنم ولی انتظار ما این است در اسرع وقت ایستگاه باربری و مسافربری و ایستگاه داخل شهر این خط راه آهن تعیین تکلیف شود و همچنین احداث راه آهن ملایر – همدان و  همدان- سنندج شتاب بیشتری بگیرد.

نماینده مردم همدان با انتقاد از فعالیت بانک‌های خصوصی و بدون مجوز گفت: چرا وزیر اقتصاد و بانک مرکزی مانع فعالیت این بانک‌ها نمی شوند و وقتی آنها سرمایه مردم را غارت کردند بعد به میدان می آیند؟ این موارد باید قبل از ورشکستگی بانک‌ها بررسی شود. کاسپین، آرمان وحدت و آرمان ایرانیان مال مردم را به غارت بردند و چرا بر فعالیت آنها نظارت نکردید؟

خجسته همچنین خواستار حل مشکل آب شرب استان همدان، سرعت بخشیدن در ایجاد گذرگاه غربی-شرقی همدان، چهار بانده کردن آزادراه همدان، تعیین تکلیف پروازهای همدان، مقابله با قاچاق کالا، رسیدگی به نیروهای قراردادی و رسیدگی به پرونده افراد خاطی در بنیاد شهید شد.

انتهای پیام

دیدگاه شما

وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین