آخرین اخبار

25. تير 1396 - 12:07   |   کد مطلب: 24553
مسئول سازمان بسیج کارمندان استان همدان:
«آتش به اختیار» یعنی جنگی تمام‌عیار عليه تهاجم فرهنگی
مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: «آتش به اختیار» یعنی جهاد اکبر در راه خدا و جنگی تمام‌عیار عليه تهاجم فرهنگی.

به گزارش آوای فامنین، احد امیری با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری و ابعاد مهندسی معکوس اظهار کرد: مقام معظم رهبری در سخنان اخیر خود بحث «آتش به اختیار» را مطرح فرمودند.

وی با اشاره به تفسیر گفتمان «آتش به اختیار» افزود: «آتش به اختیار» یعنی جهاد همه‌جانبه در راه خدا، جهاد کبیر و جنگی تمام‌عیار از جنس تهاجم فرهنگی که حضرت آقا سالیان متمادی بر مقابله با آن تأکید داشتند و در نهایت به واژه بسیار زیبای «آتش به اختیار» ختم می‌شود.

مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان تصریح کرد: «آتش به اختیار» یک اقدام است برای مقابله با جنایات دشمن که سعی در محو اسلام دارند.

وی با اشاره به تلاش‌های دشمنان برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب اسلامی گفت: روش‌های دشمنی امروز موید تلاش بیشتر برای نفوذ و در حوزه فرهنگ است و تهاجم شدت یافته است.

امیری بیان کرد: روش مقابله با دشمنان ایستادگی در مقابل تهاجم است بنابراین باید قیام کنیم، قیامی از جنس فرهنگی، جهاد کبیر، جهاد فرهنگی و مجاهدت در حوزه فرهنگی و اگر مقام ولایت بفرمایند «آتش به اختیار» یعنی واجب عینی خواهد شد مصداق آیه 46 سوره سباء «بگو شما را به چه چیزی اندرز می‌دهم که یک به یک یا دو نفر دو نفر برای خدا قیام کنید سپس بیندیشید».

وی در ادامه سخنانش با اشاره به وظیفه امروز ما اظهار داشت: وظایف ما در این حوزه معرفی خط امام(ره) و جلوگیری از تحریف آن است.

مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان یادآور شد: کار فرهنگی تیز و خودجوش، ابتکار عمل، نوآوری در کارها، توسعه اقدامات فرهنگی، معرفی دستاوردهای نظام، جهاد سازندگی همه‌جانبه و روحیه انقلابی و حزب اللهی از وظایف ما در این عرصه است.

وی تأکید کرد: اهتمام به مخاطب واقعی، توجه به نقش مردم، امید آفرینی در مردم، شکل‌گیری تشکل‌های فرهنگی، فتح خرمشهرهای فرهنگی و حفظ شعارهای اصلی انقلاب و تکلیف آن، مخالفت با بی‌قانونی و فحاشی و مخالفت با مدعیان پوچ‌اندیش از دیگر وظایفی است که امروز بر دوش داریم.

امیری خاطرنشان کرد: نیروی انقلابی باید همواره در صحنه باشد و از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی حفاظت و پاسداری کند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین