آخرین اخبار

16. تير 1396 - 14:58   |   کد مطلب: 24476
امام جمعه نهاوند با بیان اینکه امام(ره) سپاه را ارزش عنوان کردند، گفت: اگر امروز کسی از قصد به دنبال تضعیف سپاه باشد آب در آسیاب دشمن ریخته و دشمن را شاد کرده است.

به گزارش آوای فامنین،حجت الاسلام عباسعلی مغیثی در خطبه های این هفته نماز جمعه این هفته شهر نهاوند ضمن دعوت خود و دیگران به تقوای الهی بیان داشت: برکات خداوند نشانه تقوای مردم است و نشانه تقوا این است که گناه نکنید و واجبات را انجام دهید، از محرمات اجتناب کنید که سعادت دنیا و آخرت در گرو تقوا است .

وی در گوشه ای از سخنان خود اشاره ای به اثرات خداشناسی کرد و گفت: مهمترین اثر و نتیجه خداشناسی و عبادت خدا این است که باور کنیم این عالم هستی از روی حساب و کتاب است و همه کارها روی حساب و کتاب است .

امام جمعه نهاوند افزود: خداست که ما را خلق کرده و به ما روزی می دهد و اگر ما خوب عمل کنیم نتیجه سعادت دنیا و آخرت خودمان است و اگر بد عمل کنیم نتیجه اش را در دنیا و آخرت می بینیم .

وی تصریح کرد: حوادث عالم قانون‌مند است و اتفاقاتی که در زندگی روزمره ما می‌افتد گاهی اتفاقی نیست بلکه بر اساس عملکرد و نتیجه اعمال ما بوده و وسیله امتحان ما است و این مهمترین کار است .

مغیثی با بیان اینکه مقدرات خوب ثابت و لا یتغیر نیست، گفت: طبق فرمایشات حضرت امام خمینی(ره) و منویات مقام معظم رهبری انقلاب کردیم تا آزاد باشیم نه اینکه هرج و مرج و بی بند و باری باشد.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود اشاره ای به مسائل سیاسی روز کرد و افزود: ایمان به اضافه مقاومت مساوی است با پیروزی و امروز مسلمانان جهان این امر را رعایت می کنند و از تجربیات ایران نیز استفاده می کنند .

امام جمعه نهاوند خاطرنشان کرد: سپاه یادگار ارزشمند امام (ره) است و طبق فرمایشات ایشان «اگر سپاه نبود کشور نبود و تا هستم از سپاه حمایت می کنم»، امام(ره) سپاه را ارزش عنوان کردند و اگر امروز کسی از قصد به دنبال تضعیف سپاه باشد آب در آسیاب دشمن ریخته و دشمن را شاد کرده است .

انتهای پیام/

دیدگاه شما

وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین