آخرین اخبار

13. تير 1396 - 10:15   |   کد مطلب: 24445
پیرو تماس های مردمی در ساعت 21شب گذشته، ماموران انتظامی شهرستان کبودراهنگ با حضور در نزدیکی روستای پرورق از توابع بخش مرکزیاین شهرستان در کنار جاده با جسد یک جوان 32ساله که مرگ وی بسیار مشکوک به نظر می رسد مواجه شدند.

به گزارش آوای فامنین، به نقل از کورنگ ، ساعت 21 شب گذشته  ماموران کلانتری11 شهرستان کبودراهنگ  پیرو تماس های مکرر مردمی و اطلاع از وقوع حادثه ای مشکوک با جسد رها شده جوان 32ساله ای در حوالی مسیر جاده روستایی پرورق به کردآباد مواجه شدند.

طبق تحقیقات اولیه فردی به نام علی ساعی حدود 32ساله از اهالی روستای کندتپه که چند سالی است به دلیل ازدواج با دختری از روستای خان آباد در این روستا ساکن شده است  حدودا ساعت پنج و نیم روز یکشنبه از منزل خارج و به قصد محل کار  خود در تولیدی پوشاک روستای کردآباد خانه را ترک کرده است .

 از زمان خروج این فرد کسی از وضعیت او اطلاعی نداشته است و تلاش های خانواده وی از دیروز بعد ازظهر جهت پیدا کردن او نتیجه ای نداشت.

در حوالی ساعت 20امشب رهگذران در  مسیر جاده پرورق به کردآباد درشانه خاکی جاده در میان بوته های گیاهی با جسد فرد مورد نظر مواجه شده و به اطلاع خانواده و ماموران انتظامی می رسانند.

 

  به محض حضور ماموران انتظامی  در صحنه جنازه فرد مورد نظر  جهت بررسی علت مرگ  به پزشکی قانونی انتقال یافت .

هنوز اطلاعات کافی از جزئیات مرگ این جوان در دسترس نیست.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین