آخرین اخبار

18. خرداد 1396 - 12:22   |   کد مطلب: 24196
فراخوان حمایت از تولیدات هنری و ادبی هنرمندان بسیجی توسط سازمان بسیج هنرمندان استان همدان آغاز شد.

به گزارش آوای فامنین، به نقل از تسنیم، با اعلام فراخوان حمایت از تولیدات هنری و ادبی هنرمندان بسیجی توسط سازمان بسیح هنرمندان استان همدان، افراد متقاضی می‌توانند آثار خود را در بخش‌های تئاتر، فیلم، عکس، موسیقی، خوشنویسی،شعر، ادبیات داستانی و هنرهای تجسمی به این مرکز ارسال کنند.

 هنرمندان برای تولید اثر در سال 96 می‌بایست موضوع‌های دارای اولویت مانند، بازخوانی ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی (ولایت و رهبری، عدالت، ظلم ستیزی، مبارزه با استکبار، ایثار، شهادت و غیره)، نمایش جلوه‌های اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال در عرصه هنر و ادب، پرداختن به شهدای مدافع حرم، شهدای هسته‌ای، و شهدای ترور در انقلاب اسلامی را مورد توجه قرار دهند.

از دیگر اولویت‌های تولید اثر برای شرکت در این فراخوان می‌توان به مقابله با جنگ نرم و شبکه‌های ماهواره‌ای و رسانه‌ای استکباری علیه جمهوری اسلامی ایران، جایگاه امر به معروف و نهی از منکر در سالم سازی جامعه، وحدت اسلامی و مبارزه با اندیشه‌های تکفیری، نقش مردم در مقابله با تروریسم، فتنه، جریانات انحرافی و منافقین، سبک زندگی اسلامی ایرانی، مضامین آئینی و اجتماعی، نقش بسیج در حفظ و توسعه علمی، فرهنگی و سازندگی کشور و همچنین نقش همبستگی و انسجام اسلامی در حمایت از مقاومت و بیداری اسلامی اشاره کرد.

علاقمندان می‌توانند  طرح‌های خود را به کانون‌های بسیج هنرمندان در شهرستان محل سکونت خود تحویل داده تا پس از بررسی، نسبت به حمایت مالی، ساخت و تولید آثار هنری و ادبی آنها اقدام شود.

فراخوان ارسال آثار به جشنواره حمایت از تولیدات هنری و ادبی هنرمندان بسیجی در همدان از اواسط خردادماه امسال آغاز شده و تا پایان مرداد ماه سال 96 نیز ادامه دارد.

 انتهای پیام/

دیدگاه شما

وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین