آخرین اخبار

13. خرداد 1396 - 11:51   |   کد مطلب: 24144
معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه استان همدان، از برگزاری مراسم بیست و هشتمین سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی (ره) در ۵۵ بقاع متبرکه استان همدان خبر داد.

به گزارش آوای فامنین، حجت الاسلام حسن رضوی، معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه استان همدان به خبرنگار شبستان گفت: همانند سنوات گذشته این سازمان اقدام به برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در 55 بقاع متبرکه خواهد کرد.

 

وی افزود: باید خطبا و مبلغان در این ایام به تبیین جایگاه والای حضرت امام خمینی (ره) پرداخته و این شخصیت برجسته را برای نسل جوان معرفی کنند.

 

وی تصریح کرد: مداحی، سخنرانی ، سوگواری و قرائت ادعیه با حضور مبلغان و مردم از جمله برنامه هایی است که در سطح امامزادگان استان برپا می شود.

 

معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه استان همدان، برگزاری مراسم سالگرد امام خمینی(ره) را نشانگر وفاداری به امام و اندیشه ها، افکار و آرمان های آن برشمرد.

 

حجت الاسلام رضوی با بیان اینکه شخصیت امام خمینی (ره)  شخصیتی جهانی بود، اظهار کرد: بنیانگذار کبیرانقلاب اسلامی توانست بسیاری از نارسایی‌ها در جامعه را از بین ببرد و حکومت اسلامی را نهادینه کند.

 

وی افزود: فضاسازی مناسب، قرات قرآن مجید توسط قاریان برتر استان، مداحی و نمایشگاه فرهنگی از برنامه های دیگر این مراسم است.

 

 

پایان پیام/

دیدگاه شما

وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین