آخرین اخبار

21. ارديبهشت 1396 - 15:45   |   کد مطلب: 24027
معاونت امور جوانان استانداری همدان گفت: فلسفه اصلی خانه جوانان، مردم نهاد است و مکانی مشخص برای جوانان و تشکل ها می باشد که با تمرکز در فضایی مشخص، برنامه هایی در راستای موفقیت و سلامت جوانان داشته باشند و با هم افزایی بتوانند به نتایج قابل توجهی برسند.
افتتاح خانه جوان در فامنین

به گزارش آوای فامنین، اسدالله ربانی ضمن تشکر از حضور جوانان در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و ورزشی گفت: بحث خانه جوانان اولا به صورت کلی از طرف وزیر جوانان مطرح شده و تشکیل شد.

 

وی افزود: فلسفه اصلی خانه جوانان، مردم نهاد است و مکانی مشخص برای جوانان و تشکل ها می باشد که با تمرکز در فضایی مشخص، برنامه هایی در راستای موفقیت و سلامت جوانان داشته باشند و با هم افزایی بتوانند به نتایج قابل توجهی برسند.

معاونت امور جوانان استانداری ادامه داد: خانه سلامت جوانان، مجموعه ای مرتب و مناسب که می تواند در بهبود مهارت های زندگی جوانان تاثیر گذار باشد. نمی خواهیم صرفا مکانی افتتاح شود و فعالیت نداشته باشد و در این عرصه، شورایی تعریف شود و کارگاه های مختلف آموزشی و مهارتی تشکیل شود. 

 

ربانی اذعان کرد: برنامه ای با کلاس هایی که از حضور اساتید متخصص ارائه شود و سعی کنید با هزینه ای جزیی این کلاس ها برگزار شود. فامنین جوانانی بااستعداد و توانمند دارد که می توان به خوبی از این مکان ها استفاده شود.

 

وی تصریح کرد: خانه سلامت ارتباطش را با امور بانوان و مشاور جوانان قوی شود. با بحث ازدواج و اشتغال در این زمینه می توان کار کرد. از ظرفیت بقیه دستگاه ها نیز در راستای هم افزایی می توان استفاده کرد.

 

ربانی با بیان لزوم ورزش همگانی، خاطر نشان کرد: ارتباط جوانان در حوزه ورزش برنامه ریزی شود که با مجموعه ارتباط بگیرند و خودشان کار را تقسیم کنند. با توجه به نزدیکی تابستان و تعطیلی مدارس می توان بهتر کار کرد.

 

انتهای پیام/ح

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین
وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار