آخرین اخبار

24. اسفند 1395 - 1:20   |   کد مطلب: 23592
عمو حمید یکی از مجریان پر مخاطب صدا و سیمای استان همدان در برنامه های تلویزیونی کودکان و نوجوانان است و از محبت واقعی خود نسبت به کودکان می گوید.
عمو حمید: بچه ها را از صمیم قلب دوست دارم

به روزهای پایانی سال نزدیک می شویم و مردم برای استقبال از نوروز آماده می شوند. روزهای شاد برای بزرگترها و بچه ها، برنامه های تلویزیون یکی از سرگرمی های پرمخاطب در ایام نوروز هست و به همین مناسبت گفتگویی با عمو حمید همدان، در باره آثار شادی و نشاط در بین کودکان و نوجوانان داشتیم. کسی که توانسته با برنامه های شاد و خلاقیت هنری خود در قلب بزرگ و کوچک جا کند.

 

حمید رضا رضایی مجد در گفتگو با خبرنگار آوای فامنین، با بیان عشق و علاقه اش به کودکان، گفت: در اجرای برنامه ها توجه زیادی به خواسته های نوجوانان دارم و سعی می کنم با اجرای بازی های گروهی و برنامه زنده در تلویزیون تأثیر گذار تر باشم.

 

وی با بیان اینکه بچه ها باهوش هستند و رفتار تصنعی را درک می کنند، ادامه داد: باید از صمیم قلب بچه ها را دوست داشت و صادقانه رفتار کرد و با رفتارهای ظاهری نمی توان  در قلب آنها نفوذ کرد. به همین منظور سعی می کنم بچه ها را واقعا دوست داشته باشم و به شعارهایی که می دهم عمل کنم تا بهتر بتوانم در ایجاد نشاط و شادابی در بین خانواده ها موثر باشم.

 

مجری توانمند تلویزیون همدان اذعان کرد: شادی و نشاط نه تنها بر روح و روان انسان، بلکه بر جسم افراد نیز اثرگذار است. شادی غم ها را از بین برده و قلب ها را به یکدیگر نزدیکتر می کند. شاد زیستن از ضرورت های زندگی است و خود سازی و اصلاح جامعه را به دنبال دارد.

 

عمو حمید با اشاره به فرا رسین روزهای آخر سال 95 ، با آرزوی سالی خوش برای همه خانواده ها و خصوصا کودکان و نوجوانان خاطر نشان کرد: در چهارشنبه آخر سال خانواده ها مراقب کودکان خود باشند و با اطلاع رسانی و بیان خطرات ناشی از مواد محترقه و آتش زا، بتوانند سال جدید را با خوشی در کنار هم آغاز کنند.

 

رضایی مجد با آرزوی سال خوش برای همه خانواده ها افزود: سعی ما برای پیشرفت فرهنگ و هنر در جامعه می باشد و باید بر کودکان سرمایه گذاری شود و با آموزش و مهارت افزایی بتوان از آسیب های فرهنگی در آینده جلوگیری کرد.

 

انتهای پیام/ح

 

 

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین