آخرین اخبار

5. اسفند 1395 - 10:20   |   کد مطلب: 23389
رئیس کتابخانه شهید مطهری فامنین:
گزارش عملکرد کتابخانه های عمومی شهرستان فامنین
رئیس اداره ی کتابخانه های عمومی شهرستان فامنین گفت: فعالیت های متعددی در زمینه های فرهنگی، آموزشی، تفریحی، اداری و فنی در طول سال در کتابخانه شهید مطهری و دیگر کتابخانه های شهرستان، انجام شده است.
گزارش عملکرد کتابخانه های عمومی شهرستان فامنین

روح الله رسولی در گفتگو با خبرنگار آوای فامنین با اشاره به اجرای برنامه های متنوع در طول سال و ایام مناسبت های مذهبی و انقلابی، اظهار کرد: اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، فعالیت های متنوعی در زمینه های فرهنگی، آموزشی و فنی انجام داده است.

 

وی افزود: در ایام  مناسبت های مذهبی و انقلابی ، سالن کتابخانه در اختیار دستگاه هایی که برنامه دارند قرار می گیرد و مراسم های مختلفی با شرکت حداکثری مردم اجرا می شود و به نوعی در پر کردن اوقات فراغت مناسب برای جوانان برنامه هایی فراهم می شود.

 

رئیس اداره کتابخانه شهید مطهری ادامه داد: فعالیت های فرهنگی کتابخانه، در راستای ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه بوده و برای ارتقاء سطح علمی جوانان برنامه ریزی می کند و با تهیه ی کتاب های جدید و مفید و پرمحتوا سعی دارد مخاطبان بیشتری را جذب نماید.

 

رسولی با اشاره به برگزاری مراسم های آیین تجلیل و تکریم از کتابدار و کتابخوان خاطر نشان کرد: چندین دوره برنامه های کتابخوانی در سالن مطالعه برگزار شده است و اعضای فعال با انتخاب و مطالعه کتاب مورد علاقه خود، خلاصه ای از آن کتاب را مطرح نموده و مورد نقد و بررسی افراد حاضر قرار می گیرد.

 

وی با اشاره به تدابیر و راهکارهای افزایش سرانه مطالعه کشور اذعان کرد: با تهیه قفسه ای مختص نویسندگان و مولفین بومی شهرستان و رونمایی از آثار ایشان راهی موثر برای شناساندن کتاب ها و فعالیت های مردم و افراد فرهیخته و هنرمند شهرستان است که با استقبال خوبی همراه بوده و بیش از 30 اثر در این قفسه قرار گرفته است.

 

رسولی با اشاره به بروز بودن و تجهیز کتابخانه به آثار جدید گفت: کتاب های معرفی شده و پرمخاطب، را در قفسه ای مجزا به نمایش گذاشته و این آثار به مراجعین معرفی می شود.

 

وی در پایان از دستگاه ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی خواست تا با ارسال برنامه های فرهنگی در حوزه ی کتاب، بصورت کلی برای طرح در جلسات هماهنگی سال 96 و انعقاد و تمدید تفاهم نامه های همکاری برای هم افزایی در سال جدید را در نظر بگیریم و منتظر نظرات ایشان هستیم.

 

انتهای پیام/ح

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین
وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی