آخرین اخبار

3. اسفند 1395 - 14:47   |   کد مطلب: 23364
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: بزرگترین کنفرانس حمایت از انتفاضه مردم مظلوم فلسطین و اجتماع پارلمانی ایران و فلسطین با حضور مقام معظم رهبری و روسای سه قوه و شرکت 80 هیئت پارلمانی از کشورهای مختلف برگزار شد.
بزرگترین کنفرانس حمایت از مردم فلسطین

امیر خجسته در گفتگو با خبرنگار آوای فامنین از برگزاری بزرگترین کنفرانس حمایت از انتفاضه مردم مظلوم فلسطین گفت و خاطر نشان کرد: دشمنان دست به دست هم دادند و اراده کرده اند تا مسئله فلسطین را به حاشیه بکشند و با بیان مسائل عراق و یمن و سوریه کشورهای مسلمان را از مسئله فلسطین دور کنند و مقام معظم رهبری با بیاناتشان در افتتاحیه اجلاس، برای حمایت از فلسطین راه و هدف را کاملا مشخص کردند.

 

وی با اشاره به حضور نمایندگان مجلس در کنار سایر کشورها به عنوان میزبان این اجلاس، افزود: خط مش نجات فلسطین محو کامل اسرائیل است و دنیای اسلام نگاه ویژه ای به بحث فلسطین دارند و ضمن حمایت و دفاع همه جانبه مردم و حکومت جمهوری اسلامی ایران از مردم ستمدیده و آواره ی فلسطین، تا رسیدن به حقوق حقه خویش را، مطرح کردند و با بیان اینکه از راه های مختلف این حمایت را گسترش خواهند داد. این را از برکات جبهه مقاومت فلسطین در جهان اسلام دانست.

 

نماینده مردم همدان فامنین در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بحث هایی که در کنفرانس مطرح شد و رئیس مجلس عمان و مالزی و آقایانی که از گروه های فلسطین صحبت کردند، تأکید بر مبارزه با اسرائیل غاصب بود و نابودی کامل دولت غاصب و بیرون راندن اسرائیل از سرزمین های اشغالی بود.

 

خجسته عنوان کرد: در این کنفرانس حتی افرادی که یهودی بودند صحبت کردند و اکثر سفیران کشورهای اسلامی و روسای مجلس کشورها حضور داشتند، با بیانات خود اتحاد و ادامه مبارزه در برابر رژیم غاصب اسرائیل را خواستار شدند.

 

انتهای پیام/ح

دیدگاه شما

وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین