آخرین اخبار

7. بهمن 1395 - 7:29   |   کد مطلب: 22991
آقاي خجسته نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي ضمن حضور در شهرستان فامنين به همراه شماعي سرپرست فرمانداري فامنين و تعدادي از مسئولين شهرستان از پروژه هاي عمراني بازديد نمودند .
  بازديد فرماندار فامنین و نماينده مردم همدان و فامنين از پروژه هاي شهرستان

به گزارش آوای فامنین، سيد مجيد شماعي  و امیر خجسته نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي به اتفاق تني چند از مسئولين از بيمارستان امام حسن بازديد کردند .

خجسته در اين بازديد در خصوص حل مشکلات با مدير شبکه بهداشت و درمان شهرستان و مدير بيمارستان گفتگو کرد .

فرماندار و نماينده مردم شهرستان در مجلس در ادامه بازديدي از مجتمع پتروشيمي ابن سينا داشتند . در اين بازديد خجسته نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي گفت : مجتمع پتروشيمي ابن سينا يکي از اولويت هاي اصلي استان و شهرستان براي اين منطقه مي باشد که با راه اندازي آن براي 1400 نفر به صورت مستقيم اشتغال ايجاد مي شود .

وي از برگزاري جلسات متعدد با وزراي مربوطه جهت حل مشکلات و موانع موجود خبر داد و افزود : اميدواريم فاز اول اين پروژه تا پايان سال 96 به بهره برداري برسد .

وي افزود :  پتروشيمي ابن سينا بايد طبق زمانبندي اعلام شده پيشرفت داشته باشد و همه مسئولين استان حمايت خود را در اين خصوص از هيئت مديره آن خواهند داشت .

فرماندار و نماينده مردم شهرستان در مجلس همچنين از نحوه ساخت خط آهن تهران - همدان بازديد کرده و آقاي خجسته طي سخناني گفت : اعتبارات خوبي براي اين طرح در نظر گرفته شده است و اين پروژه انشاءالله تا پايان به کار دولت تدبير و اميد به پايان خواهد رسيد .

 وي افزود خط آهن تهران – همدان هم اکنون پيشرفت خوبي دارد و به فاصله 75 کيلومتري همدان رسيده است .

مسئولين استان و شهرستان همچنين در فرماندهي انتظامي شهرستان حضور يافته و طي نشستي با فرمانده و پرسنل انتظامي شهرستان سخن گفتند .

آقاي خجسته در اين نشست گفت : مي توان يکي از حاميان نيروي انتظامي را کميسيون شوراها ناميد و عملکرد خوب شما موجب شده است که بودجه نيروي انتظامي به معناي واقعي ديده شود .

وي افزود امنيت داخلي ما بستگي به عملکرد نيروي انتظامي داشته و نيروي انتظامي کشور توانايي بالايي دارد.

شماعي سرپرست فرمانداري شهرستان فامنين نيز در سخناني به ارزش کار نيروي انتظامي اشاره کرد و گفت تلاش نيروهاي انتظامي به صورت شبانه روزي مي باشد و اوج کار اين عزيزان در مواقعي است که ديگران در استراحت و تعطيلي مي باشند .  

انتهای پیام/ح

دیدگاه شما

عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین
وضع هوای فامنین