آخرین اخبار

13. دى 1395 - 19:34   |   کد مطلب: 22696
مدیر بلوک زایمان امام حسن مجتبی(ع) در فامنین، گفت: اولین زایمان در آب استان همدان، در ال دی آر های بلوک زایمان بیمارستان امام حسن (ع) در حالتی راحت و آرام انجام شد.
اولین زایمان  در آب استان همدان در ال دی آر های بلوک زایمان بیمارستان امام حسن (ع) فامنین

به گزارش آوای فامنین، سامره قلیج خانی گفت: اولین زایمان در آب استان همدان، در بیمارستان امام حسن (ع) شهرستان فامنین با موفقیت انجام شد.

 

وی افزود: زایمان در آب، به عنوان روش زایمانی که باعث کاهش فشار روحی و درد مادر می شود و نیاز به داروی بیهوشی را کاهش می دهد و مادر می تواند در حالتی راحت و آرام، بخشی از درد خود را کنترل کند و با کمترین میزان استرس زایمان کند، در سال های جدید به عرصه آمده است.

 

مدیر بلوک زایمان تک نفره بیمارستان امام حسن فامنین، ادامه داد: امکان انجام  زایمان در آب  در  LDRهای بلوک زایمان بیمارستان، نیز وجود دارد و در تاریخ 95/10/12 اولین زایمان در آب استان همدان در این شهرستان با رضایتمندی بالای مادر انجام شد.

 

وی با اشاره به اهمیت ترویج زایمان طبیعی به عنوان زایمان ایمن، خاطر نشان کرد: در این خصوص برنامه ریزی برای اطلاع مادران شهر و روستاهای اطراف ارائه شده است که با حضور کارشناسان فنی زنان و مامایی و حضور گروه های هدف مختلف زنان صحبت شود.

 

انتهای پیام/ح

دیدگاه شما

وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین