آخرین اخبار

8. دى 1395 - 14:42   |   کد مطلب: 22623
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فامنین:
حماسه 9 دی بستر رشد بیداری اسلامی و بصیرت افزایی ملت ایران بود
حجت الاسلام والمسلمین قاسم ملکی گفت: فتنه 88 بی تردید تقابل جناح های سیاسی و اختلافات میان نیروهای سیاسی نیود، بلکه برآمده از اراده دشمنان در مصاف با اصل نظام و انقلاب بود.
حماسه 9 دی بستر رشد انقلاب و بصیرت افزایی ملت ایران بود

حجت الاسلام والمسلمین قاسم ملکی در گفتگو با خبرنگار آوای فامنین گفت: فراخوان اداره تبلیغات اسلامی برای اعلام آمادگی تمام ادارات و نهادهای دولتی و غیر دولتی مبنی بر حضور گسترده در همایش بزرگداشت حماسه 9 دی با ریاست حجت الاسلام رضا مصباح، امام جمعه فامنین برگزار شد.

 

وی با اشاره به اعلام بیانیه هایی از طرف مسئولین اظهار کرد: 9 دی شکست کودتای مخملین عناصر وابسته اشرافی و غرب زده بود. 

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی فامنین، با اشاره به عوامل فتنه 88 خاطر نشان کرد: فتنه سال 88 بی تردید تقابل جناح های سیاسی و یا اختلافات میان نیروهای سیاسی کشور نبود، بلکه برآمده از اراده دشمنان پنهان و آشکار و نیروهای داخلی و خارجی، در مصاف با اصل نظام و انقلاب و ولایت بود.

 

حجت الاسلام ملکی اذعان کرد: وقایعی که در انتخابات دهم ریاست جمهوری اتفاق افتاد، جنگی بود که کلیت نظام دینی را نشانه رفته بود و با حرمت شکنی در روز عاشورا اعتقادات و احساسات مردم متدین را جریحه دار کرد.

 

وی افزود: ملت ایران این بار نیز چون مقاطع مختلف بعد از انقلاب محاسبات دشمنان و فریب خوردگان را به شکست مفتضحانه تبدیل کردند.

 

انتهای پیام/ح

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین