آخرین اخبار

8. دى 1395 - 13:47   |   کد مطلب: 22622
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فامنین، گفت: ورزشکاران و هیئت های ورزشی در روز 9 دی، روز بصیرت و وفاداری به نظام مقدس اسلامی، تجدید میثاق دوباره خود را با ولایت اعلام می دارند.
بیانیه اداره ورزش وجوانان و هیئت های ورزشی  شهرستان فامنین به مناسبت 9 دی

به گزارش آوای فامنین، علی حقیقی گفت: کارکنان اداره ورزش و هیئت های ورزشی شهرستان فامنین ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی، در روز بصیرت تجدید میثاق خود را با ولایت اعلام می دارند.

 

وی با اشاره به تعظیم و تکریم مقام شامخ شهیدان و جانبازان عرصه های مبارزه با فتنه گران 88 ، خاطر نشان کرد: نهم دی 88، نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران بود که مردم غیور ایران برای چندمین بار با حرکتی خودجوش، متکی بر ایمان و اراده الهی و برخاسته از بصیرت، و با حمایت از دین و آزادگی، با ولی زمان تجدید پیمان کردند.

 

حقیقی در ادامه این بیانیه عنوان کرد: روز 9 دی در حقیقت روز پاسداری ملت مسلمان ایران از آرمان های والای امام راحل، شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، که در آن امت بصیر ایران گوش به فرمان مقام عظمای ولایت، همیشه در صحنه حضوری آگاهانه دارند.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان فامنین اظهار کرد: در این مسیر پر افتخار جامعه ورزشی و جوانان، پیشکسوتان، قهرمانان، مربیان و ورزشکاران پیرو خط امام و رهبری همچون حماسه و قیام خونین 15 خرداد سال 1342، تا آخرین نفس خواهند ایستاد.

 

وی تصریح کرد: ملت شریف ایران و پهلوانان عرصه بصیرت، تا آمدن آخرین خورشید امامت، خود را سرباز انقلاب و مطیع رهبری می دانند و به جهان خواران خطاب می کنند که تاریکی کفر، نه با ترور و نه با تحریم، نخواهد توانست نور ایمان را خاموش کند و این همه بد طینتی تنها چهره ی کریهتان را آشفته تر خواهد نمود.

 

انتهای پیام/ح

دیدگاه شما

عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین
وضع هوای فامنین