آخرین اخبار

8. دى 1395 - 0:11   |   کد مطلب: 22617
مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان فامنین:
فتنه 88 توطئه دشمنان زخم خورده بر علیه نظام مقدس اسلامی ایران بود
مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان فامنین گفت: انقلاب اسلامی ایران در تمام دوران عمر با برکت خود، از ابتدا تا به امروز همواره در معرض انواع توطئه ها و دشمنی های دشمنان زخم خورده، بوده و هست.
فتنه 88 توطئه دشمنان زخم خورده بر علیه نظام مقدس اسلامی ایران بود

معصومه جلیلی در گفتگو با خبرنگار آوای فامنین گفت: انقلاب اسلامی ایران در تمام دوران عمر با برکت خود از ابتدا تا به امروز همواره در معرض انواع توطئه ها و دشمنی های دشمنان زخم خورده بوده و هست.

 

وی با اشاره به ماهیت فتنه 88 افزود: دشمنانی که منافع خود را با وقوع این انقلاب از دست رفته می دیدند، اعم از بیگانگانی چون آمریکا و رژیم صهیونیستی و مزدوران خائن وطنی چون منافقین، سلطنت طلبان، ملی  مذهبی ها، مارکسیست ها و ... که باید به این معاندان و مخالفان نظام ، گروه منافقین جدیدی که پس از دوران سازندگی و اصلاحات سر برآوردند را نیز اضافه کرد.

 

مدیر کانون پرورش فکری کودکان فامنین، ادامه داد: این گروه که رسیدن به قدرت را به هر وسیله ممکن مشروع می داند، در رفتار و گفتارشان همواره نوعی همنوایی با بیگانگان ، فاصله گرفتن از شعارهای اصیل انقلاب و امام و غرب زدگی را می توان مشاهده کرد.

 

جلیلی با بیان اینکه، فتنه 88 هجمه ای  همه جانبه به اصل و بنیان نظام بود خاطر نشان کرد: خسارات مادی و معنوی  زیادی از طریق عوامل فتنه 88 برای نظام و کشورمان، چه در داخل و چه در سطح بین الملل به همراه داشته است. اما حضور مردم در 9  دی 88 در پی سخنان مقام معظم رهبری مد ظله العالی ، تمام اهداف و مقاصد دشمنان را سرکوب نمود.

 

وی اذعان کرد: وظیفه تک تک ماست که در حمایت از ولایت و رهبری و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، فتنه 88 را محکوم نماییم.

 

انتهای پیام/ح

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
 فرمانداری شهرستان همدان
سازمانهای مردم نهاد
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین
آموزشگاه بازیگری هنروسینما تقدیم میکند.
وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار