آخرین اخبار

13. خرداد 1396 - 10:44   |   کد مطلب: 24142
به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره):
رکابزنی دوچرخه سوار همدانی تا حرم مطهر امام خمینی (ره)
رئیس هیات دوچرخه سواری همدان گفت: طبق یک سنت قدیمی در همدان هر ساله دوچرخه سواران از همدان تا مرقد امام (ره) را طی می کنند که امسال نیز در آستانه سالروز رحلت امام خمینی(ره) منوچهر نوریان مسیر همدان تا حرم ملکوتی امام راحل (ره) را رکاب می زند.

به گزارش آوای فامنین به نقل از  پایگاه خبری همدان ورزش،دوچرخه سواران همدانی امسال نیز چون سال های گذشته مسیر همدان تا حرم را رکاب می زنند .

 

 رئیس هیأت دوچرخه‌سواری همدان در این خصوص اظهار داشت : امسال نیز منوچهر نوریان یکی از دوچرخ سواران با تجربه همدانی از همدان تا مرقد امام (ره) را رکاب می زند.

 

 ثقفی ادامه داد : دوچرخه‌سوارهمدانی با بدرقه خانواده ورزش استان راهی این برنامه فرهنگی و با نشاط شد  و تا حرم امام راحل را رکاب می‌زند .

 

وی  گفت: این حرکت فرهنگی در آستانه سالروز رحلت معمار بزرگ انقلاب امام خمینی(ره) و با همکاری  اداره کل ورزش و جوانان استان و هیات دوچرخه سواری  انجام شد.

 

رئیس هیأت دوچرخه‌سواری همدان، هدف از برگزاری این اعزام ورزشکاران دوچرخه‌سوار به مرقد امام راحل، میثاق و بیعت دوباره با امام راحل، شهدا، رهبری، آرمان‌ها و ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی و همچنین گرامیداشت نام و یاد شهدای مدافع حرم عنوان کرد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین
وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی