http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین

اخبار ویژه

مدیر کانون بسیج جوانان ملایر گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری و به همت سپاه ناحیه ملایر مرکز پیش‌دبستانی دبستان گل‌های ولایت افتتاح شد.
امام جمعه ملایر گفت:آتش به اختیار به معنی کار منظم، خوب و دقیق و تمیز و که صورت نبود مسئول مربوطه و در راستای قانون انجام شود.
مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان گفت: صدور مجوز سقط درمانی در 3 ماهه امسال در همدان، 43 درصد افزایش داشته است.
جانشین پلیس راه استان همدان گفت: جاده محور همدان به سمت غارعلیصدر ظرفیت تردد حجم بالای خودرو به ویژه در زمان تعطیلات را ندارد.
در جلسه یکشنبه اول مرداد هیئت وزیران لایحه اصلاح قانون پولی بانکی بررسی و تصویب شد.
دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های استان همدان گفت: سه هزار و 141 زوج جوان در صف انتظار برای دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج هستند.
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه همدان خبر داد
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه همدان از برگزاری جشن تکلیف دختران در روز میلاد حضرت معصومه(س) خبر داد و گفت: در این برنامه 350 چادر به دخترانی که به سن تکلیف رسیده اند اهداء می شود.
رئیس سازمان بسیج اصناف استان همدان عنوان کرد
رئیس سازمان بسیج اصناف استان همدان با اشاره به اینکه بررسی‌های انجام شده از واحدهای تولیدی نشان می‌دهد اغلب واحدها متأسفانه در حال تعطیلی هستند، گفت: کمک به واحدهای صنفی تولیدی تعطیل، نیمه تعطیل و غیرفعال از اولویت‌های سازمان بسیج اصناف در سال 96 است.
مسئول بسیج سازندگی رزن خبر داد
مسئول بسیج سازندگی رزن از برگزاری اردوی 10 روزه هجرت دانش آموزی حوزه شهید «شوندی» رزن خبر داد.
مدیر کل بهزیستی استان خبر داد:
مدیر کل بهزیستی استان همدان گفت:اجرای طرح سنجش سلامت برای کودکان مهدها و کارکنان بهزیستی آغاز شد
وام بانکی از فردا قرار است که پا به پای برنامه‌ بانک مرکزی، طرح ضربتی برای ارایه وام‌های ده میلیون تومانی به زوج‌های جوان را آغاز کند. اکنون بانکها در حالت آماده‌باش قرار دارند.
عضو انجمن طب‌سنتی استان همدان برای رهایی از گرمازدگی شربت سنکجبین را معرفی کرد و گفت: عناب و شکر، خاکشیر یخ‌زده و شربت آبلیمو، تخم شربتی، به‌لیمو، هندوانه و گلاب نیز در رفع گرمازدگی از اهمیت زیادی برخوردار هستند.
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی معتقد است تنها موضوع و مسئله‌ای که هر دو جناح نسبت به آن سازش دارند، موضوع چند شغله‌ها است.
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان همدان گفت: فردی که از طریق برداشت‌های اینترنتی اقدام به برداشت غیرمجاز یک میلیارد و نود ميليون ريالي کرده بود توسط کارشناسان این پلیس شناسایی و دستگیر شد.
معاون انسانی سازمان محیط زیست با اعلام این خبر که از فردا ۱ مرداد ۹۶ حدود معاینه فنی سختگیرانه‌تر خواهد شد، گفت: کنترل کاتالیستها و خروجی آلاینده‌ها در شبکه جامع معاینه فنی (سیمفا) اجرا می‌شود که با اجرای این حدود همه خودروهای دارای نقص فنی ملزم به اصلاح هستند.
مدیر کل مدارس و مراکز غیر دولتی با اشاره به رتبه بندی مدارس از اول مهرماه گفت: ۶۰ درصد اولیای دانش‌آموزان مدارس غیردولتی کارمند دولت هستند.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در رابطه با حواشی پیش آمده پیرامون هفتمین انتخابات نظام پزشکی اظهار داشت: نمایندگان از برخی شهرستان ها از عدم وجود صندوق در برخی شعب اخذ رأی یا شهرستان های دوردست خبر دادند و اینکه گاها باید افراد چند صد کیلومتر به جای دیگری برای رأی دادن میرفتند.

هنرمندان استان