http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین

اخبار ویژه

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس خبر داد:
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی طی بازدید از پروژه های عمرانی فرودگاه همدان گفت: پروژه تکنیکال بلاک (برج مراقبت) فرودگاه بین المللی همدان تا پایان شهریور سالجاری به بهره‌برداری می‌رسد.
معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی همدان
بعد از دوران دفاع مقدس ما باید روحیه ی جهاد و محرومیت زدایی را حفظ می کردیم که با فرمایش مقام معظم رهبری تحت عنوان اردوهای جهادی این روحیه باقی ماند.
رئیس ستاد اقامه نماز استان همدان اظهار داشت: طبق سنوات گذشته نماز عید فطر رأس ساعت 7و نیم صبح در تپه مصلی به امامت امام جمعه محترم همدان اقامه میشود.
مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان گفت: نماز عید فطر نوعی گردهمایی مذهبی و نشان از وحدت و انسجام مسلمانان است.
امام جمعه اسدآباد گفت: امروز به برکت خون شهدا شاهد امنیت و اقتدار و عزت و عظمت ایران اسلامی در جهان هستیم و باید قدردان خون شهدا باشیم.
معاون سازمان صنعت و معدن استان همدان:
معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان با بیان اینکه در دوماهه نخست امسال ۱۱۲۹ بازرسی از واحدهای صنفی تولیدی در استان انجام گرفت گفت: بازدید از نانوایی‌های همدان در تابستان تشدید می‌شود.
نماینده مردم همدان در مجلس:
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبه تحریم‌های جدید علیه ایران در مجلس سنای آمریکا گفت: امروز آمریکا با وضع تحریم‌های جدید به‌دنبال تضعیف قدرت دفاعی کشور است.
اجرا نشدن شبکه جمع‌آوری فاضلاب در فامنین و ماماهان، یکی از موضوعاتي است که شهروندان این مناطق را با مشكلات بسياري مواجه كرده است.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس، از اخذ چندین باره عوارض از آزاد راه همدان- ساوه انتقاد کرده و گفت: نزدیک به ۱۰ هزار تومان از مسیر آزادراه همدان ساوه عوارض اخذ می شود.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه فامنین عنوان کرد
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه فامنین عنوان کرد: وحدت و یک صدایی رمز موفقیت اسلام و شکست دشمنان است و با این یک صدایی و وحدت است کشورهای اسلامی به اهداف اصیل خود می رسند.
فرمانده سپاه ناحیه بهار مطرح کرد
فرمانده سپاه ناحیه بهار گفت: حرکت موشکی سپاه درس عبرتی بود برای کشورهای معاند و کسانی که یاوه گویی می کردند و سیلی آن را خوردند.
آیت الله نوری همدانی:
یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: متأسفانه ربا در جامعه اسلامی وجود دارد و این امر می‌تواند ضربه سنگینی بر اقتصاد کشور وارد کند.
فرماندار تویسرکان خبر داد:
فرماندار تویسرکان از افتتاح بیمارستان قائم(عج) تویسرکان تا پایان سال جاری خبر داد.
مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس در فامنین
مسیر حرکت راهپیمایی روز جهانی قدس، از مسجد جامع فامنین به سمت میدان آزادی و در انتها به مسجد اعظم(عج) اعلام شد.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی موج حرکت مردمی را بهترین راهبرد در مقابله با استبداد رژیم صهیونیستی دانست و بر لزوم ترویج تفکر ضد صهیونیستی در سراسر جهان تاکید کرد و گفت: یکی از مهمترین محورهای شکست صهیونیست‌ها، توجه به روز جهانی قدس است.
رییس مجمع نمایندگان استان همدان:
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: روز قدس امسال به دلیل جریانات اخیرمنطقه ای متفاوت با سالهای گذشته است.
روزنامه نیویورک تایمز که به نسخه‌ای از گزارش دبیر کل سازمان ملل در مورد برنامه موشکی ایران دست یافته، می‌گوید این گزارش لحن ملایم‌تری نسبت به قبل دارد.

هنرمندان استان