http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
بهزیستی استان همدان
سرمایه گذاری استان همدان
 فرمانداری شهرستان همدان
استاندار ی استان همدان
سازمانهای مردم نهاد
فرمانداری فامنین

مطالب اجتماعی

چرائی ضرورت شرکت مردم در انتخابات شورای شهر
حیدر مجدنیا
حیدر مجدنیا: راه اندازی کمپین ها، آمدن ها و نیامدن ها و کاندید شدن افراد و احزاب از هر طیف و سلیقه سیاسی یکی از مهمترین مباحث به روز و داغ مردمان جامعه ماست.
راه اندازی اورژانس دندانپزشکی در بیمارستان فرشچیان / نجات 700 هزار خانوار ایرانی در طرح تحول سلامت
رئیس دانشگاه علو پزشکی همدان خبرداد:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان اظهار داشت: در طرح تحول سلامت 700 هزار خانوار ایرانی از فقر مطلق نجات پیدا کرده اند. در ابتدای اجرای این طرح پرداخت از جیب افراد 34 درصد بود که به 7/2درصد کاهش پیدا کرده است.
افزایش ۲۱۵ هزار نفری جمعیت بیکار جوانان ۱۵ تا ۲۹ سال/ زنگ خطر بیکاری در بخش صنعت
واقعیات‌ بازار کار در دولت یازدهم
بررسی‌های آماری از داده‌های مرکز آمار ایران نشان می‌دهد بیکاری جوانان ۱۵ تا ۲۹ سال در عمر دولت یازدهم بیش از ۲۱۵ هزار نفر افزایش یافته است در حالیکه ۱۱۵ هزار نفر نیز از بخش صنعت خارج شده‌اند.
ویژگی های جن در قرآن کریم
آمدن انسان بعد از جن در زمین است. جن قبل از هبوط آدم در زمین زندگی می کرده و فساد و خونریزی مورد اشاره در این آیه، فساد جنیان است. بهرحال جنیان دارای زندگی زمینی بوده ،قدرت حضور در آسمان ها را نیز دارند. و بر اساس آیه 25 سوره فصلت از زندگی دسته جمعی و طایفه ای برخوردار هستند.
مبارزه تشکیلاتی امام کاظم(ع)/ ارادت اهل تسنن به موسی ابن جعفر(ع)
به مناسبت شهادت امام کاظم(ع)؛
الگنجی شافعی می گوید وقتی از همه جا ناامید می شدم به حرم موسی ابن جعفر می رفتم و عرض حاجت می کردم. «کراماته تحار منه العقول» یعنی موسی ابن جعفر آنقدر کرامت دارد که عقول آدمیان مبهوت می شود.
اهمیت سلامت جامعه از لحاظ روحی و اجتماعی
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فامنین گفت: از دیدگاه اسلامی و سنتی سلامت انسان پیشینه ای طولانی دارد و سلامت فقط به عنوان نداشتن بیماری نیست و هر فردی باید از لحاظ روانی و اجتماعی سالم باشد.
رایج ترین بیماری ها در حال حاضر غیرواگیر هستند/ افسردگی شایع ترین نوع بیماری است
رئيس دانشگاه علوم پزشکی همدان
رئيس دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به اينکه در حال حاضر الگوی بیماری ها عوض شده است بیان داشت: الان رایج ترین بیماری ها غیر واگیر هستند مثل بیماری های قلبی عروقی، مغزی، تنفسی و فشار خون.
حمام قدیمی اثری تاریخی در فامنین
حمام قديمي فامنين:
حمام قدیمی فامنین یکی از آثار تاریخی در داخل شهر می باشد و با توجه به نوع معماری شباهت زیادی با دوران قاجاریه دارد.
زمان اجرای ضریب افزایش حقوق فرهنگیان در سال ۹۶
بخشنامه تعیین ضریب حقوق کارکنان وزارت آموزش‌وپرورش ابلاغ شده است که براین اساس افزایش ۱۰ درصدی حقوق فرهنگیان در سال ۹۶ اعمال خواهد شد.
واکنش به پرداخت حقوق نجومی در ستاد مبارزه با مواد مخدر
معاون ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به اینکه، حقوق نجومی در ستاد مبارزه با مواد مخدر نداریم گفت: حقوق های این عزیزان کمتر از نرم تعیین شده است.
اعمال محدودیت ترافیکی در محورهای منتهی به شمال/ جاده چالوس یک‌طرفه می‌شود
وضعیت ترافیکی راه‌‌ها
تردد خودرو در محور کندوان ‌از ساعت ۱۴ تا ۲۳ روز جمعه هفته جاری از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد از ساعت ۱۷ تا ۲۳ روز جمعه از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.
آنچه در جوی می رود آب است
یادداشت/ رسول شکری نیا
آخرین جلسه شورای عالی فضای مجازی با حضور مسئولان و چهره های مختلف تشکیل و مانند همیشه مباحث حول محورهایی پیش رفت که درنوع خود در تشکیل جلسه برای جلسه تقریبا کم نظیر است.
15 روز تعلیق از کار برای خلبانی که به فریضه نماز بی توجهی کرد/ عذرخواهی مدیرعامل شرکت هواپیمایی از مردم
حاشیه های بی توجهی یک شرکت هواپیمایی به نماز؛
مدیر عامل، مالک و سرمایه گذار شرکت هواپیمایی تفتان ایر از کلیه مردم و روحانیون بابت بی توجهی خلبان به فریضه نماز عذر خواهی کرد.
جزئیاتی جدید از فساد مالی در بانک سرمایه
پرونده فساد مالی در بانک سرمایه که از آن به عنوان بزرگ‌ترین فساد بانکی تاریخ ایران یاد می‌شود، هر چه قدر جلوتر می‌رود، ابعاد تازه‌ای از ظلم و جور رفته بر مردم و فرهنگیان را نشان می‌دهد.
همدان میزبان چهارمین دوره جشنواره ملی دوبیتی و رباعی رضوی
معاون ارشاد استان همدان مطرح کرد
معاون فرهنگی ارشاد استان همدان از میزبانی همدان در برگزاری چهارمین دوره جشنواره ملی دوبیتی و رباعی رضوی خبر داد و گفت: ۱۵ تیرماه آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره است.

صفحه‌ها