http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
 فرمانداری شهرستان همدان
سازمانهای مردم نهاد
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین
آموزشگاه بازیگری هنروسینما تقدیم میکند.

مطالب اجتماعی

آثار و برکات ماه مبارک رمضان در کلام رهبر انقلاب
نفس روزه‌ ماه رمضان است که یک زمینه‌ روحانیت و نورانیت، برای روزه‌دار می‌باشد و او را برای کسب فیوضات الهی، آماده می‌کند.
پاسخ نظام سلامت در بلایا و فوریت ها
کارگاه آموزشی استانی فوریت های پزشکی در بیماستان امام حسن مجتبی شهرستان فامنین؛
رئیس مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی همدان با حضور در کارگاه آموزشی استانی، در رابطه با پاسخ نظام سلامت در بلایا و فوریت ها گفت: هدف از تشکیل این کارگاه آمادگی کلیه مراکز بهداشتی و درمانی و پایگاه های اورژانس 115 برای مقابله با بلایا و فوریت ها می باشد.
کشور وارد مرحله‌ نخست سالمندی شد/شیب تند سالمندی را تجربه می‌کنیم
رئیس دبیرخانه شورای ملی سالمندان کشور:
رئیس دبیرخانه شورای ملی سالمندان کشور گفت: هم‌ اکنون بیش از ۹درصد جمعیت کشور سالمند است که با این وضعیت، هم اکنون وارد مرحله‌ نخست سالمندی، یعنی جمعیت بین ۷ تا ۱۴ درصد سالمند شده‌ایم.
دستگاه‌ها مکلف به اجرای قانون مرخصی ۹ ماهه زایمان هستند
نایب رئیس کمیسیون بهداشت؛
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: دستگاه‌ها مکلف به اجرای قانون مرخصی زایمان زنان به مدت ۹ ماه و مرخصی سه روزه مردان پس از زایمان همسرانشان هستند.
وضعیت معیشتی مردم ‌سیستان و بلوچستان در دولت یازدهم بحرانی شد/‌‌آقای روحانی، جوانان از اعتماد به شما ابراز پشیمانی می‌کنند
مولوی ‌رسولی‌زاده
امام جمعه اهل‌سنت سرباز گفت: امروز بخش عمده مردم ما و به‌ویژه مردم مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان به‌لحاظ معیشتی در شرایط بحرانی به سر می‌برند و بیکاری به بالاترین سطح خود رسیده است.
آخرین خبر درباره آیت‌الله شاهرودی در پی بستری شدن در بیمارستان
کدخدایی خبر داد که در معیت آیت الله جنتی به ملاقات آیت الله هاشمی شاهرودی رفتیم ،بنا به پیش بینی پزشکان ایشان تا یکی دو روز آینده مرخص می شوند.
موج بارشی جدیدی در راه است/ احتمال سیل برای هفت استان کشور
کارشناس سازمان هواشناسی
کارشناس سازمان هواشناسی کشور از ورود موج بارشی جدید در اواخر وقت روز یکشنبه خبر داد و گفت:‌ این موج بارشی تا اواخر وقت روز سه‌شنبه در بخشهایی از شمال غرب، سواحل خزر، دامنه‌های البرز و بخشهایی از شرق کشور فعال خواهد بود.
مشکل‌ ما کتاب‌نخوانی والدین است نه بچه‌ها/ کتابفروشی بابوی باقلا!
سالن ناشران کودک؛
بخش کودک و نوجوان سی‌امین نمایشگاه کتاب تهران از ۱۳ اردیبهشت کار خود را آغاز کرده اما برخی غرفه‌داران هنوز هم از نبود تهویه مناسب، اطلاع‌رسانی درست و متراژ غرفه‌ها گله‌مندند.
لزوم حضور در صحنه های حفظ نظام اسلامی
حجت الاسلام والمسلمین مجتبی رهبر:
حجت الاسلام والمسلمین رهبر در مراسم جشن میلاد امام زمان(عج) گفت: شرایط ایمان به خداوند معرفت به خدا و اقرار به زبان است. معنای واقعی ایمان که انسان در صحنه های مختلف امتحان می شود.
حداقل و حداکثر هزینه‌ی تشرف به حج اعلام شد
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان حج و زیارت، گفت: هزینه بالاترین درجه کاروان حدود ۱۳ میلیون و ۷۵۰ هزار و پایین ترین درجه مبلغ ۹ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان تعیین شده است.
مهدویت مسئله مشترک دنیای اسلام است/ امام زمان(عج) از منظر سهروردی
به مناسبت نیمه شعبان؛
حجت الاسلام احمد عابدی گفت: ابن ابی الحدید در قصیده ششم خودش در مورد امام زمان(عج) می گوید امیدوارم، در آن روز، از خاندان ابی الحدید نیز در میان لشکر مهدی، شمشیر زنان به هم رسند.
آیین نامه اجرایی قانون سنجش و پذیرش ابلاغ شد
در دوره های تحصیلات تکمیلی؛
آیین نامه اجرایی قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور تصویب و ابلاغ شد.
افتتاح خانه جوان در فامنین
معاونت امور جوانان استانداری همدان گفت: فلسفه اصلی خانه جوانان، مردم نهاد است و مکانی مشخص برای جوانان و تشکل ها می باشد که با تمرکز در فضایی مشخص، برنامه هایی در راستای موفقیت و سلامت جوانان داشته باشند و با هم افزایی بتوانند به نتایج قابل توجهی برسند.

صفحه‌ها